تبلیغات

کیهیل: در زمان مورینیو از نظر تاکتیکی تهی شده بودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع میانی چلسی معتقد است که این تیم پس از مصیبت فصل گدشته در حال لذت بردن از مقطعی جدید در باشگاه است.

به گزارش وبسایت نود، پس از ادن هازارد، حالا نوبت به گری کیهیل، مدافع چلسی رسیده است تا درباره ژوزه مورینیو، دوران حضور او در چلسی و فصل گذشته صحبت کند و از کلمه «مصیبت» برای تشریح آن‌چه در فصل پیش تحت هدایت مربی پرتغالی گذشت یاد کند.

به گزارش وب سایت fourfourtwo، کیهیل در مصاحبه ای گفت:

ما به سازماندهی نیاز داشتیم. ما از مدافع عنوان قهرمانی تبدیل شدیم به مصیبتی که فصل پیش همه دیدند. ما راه مان را از نظر تاکتیکی گم کردیم و تهی شدیم، در آن زمان فکر هر کس به سمتی متفاوت می رفت، هر کس وضعیت مبهم خاص خودش را داشت؛ این‌که بازی می کند یا نه، مربی چطور می شود، این چی آن چی! حواس پرتی هرگز چیز خوبی و مفیدی نیست.

مدافع میانی چلسی و تیم ملی انگلستان ادامه داد:

این‎‌که هر کس روی یک خط فکری متفاوت باشد دوران سختی را رقم می زند. در این‌گونه مواقع مردم طوری صحبت می کنند که گویی شما ناگهان تبدیل به یک بازیکن آشغال و سطح پایین شده اید، چنین اتفاقی هرگز نمی افتد.

کیهیل در ادامه به صحبت درباره وضعیت کنونی تیم تحت هدایت آنتونیو کونته ایتالیایی پرداخت و گفت:

در حال حاضر مهم ترین نکته برای من این است که چقدر سرحال و روی فرم به نظر می رسیم، از نظر اینکه چه بازیکنی کجا باید مورد استفاده قرار بگیرد بسیار سازمان یافته هستیم. به یک نقشه بازی نیاز داشتیم، به تاکتیک و اینکه بدانیم با هر حریفی چگونه باید روبرو شویم و این دقیقا اتفاقی است که افتاده و همه درگیر آن شده اند. به سختی کار کرده ایم و حالا همه درگیر اتفاقات داخل تیم هستیم و این مهم ترین چیز است، حرکت به جلو.

پس از اخراج ژوزه مورینیو در فصل گذشته و دوره ای موقت تحت هدایت گاس هیدینگ هلندی، آنتونیو کونته، سرمربی سابق یوونتوس و تیم ملی ایتالیا هدایت چلسی را بر عهده گرفت و این تیم در حال حاضر از شرایط بسیار خوبی در لیگ برتر جزیره برخوردار است.

1721

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز