تبلیغات

مدیریت ورزش فارس نمره قابل قبولی را دریافت کرده است

به گزارش خبرنگار مهر،هادی پژوهش‌جهرمی ظهر پنجشنبه در سمینار سالانه پزشکی ورزشی استان فارس، گفت: سلامت تن و روان، یکی از مهمترین اهداف ورزش و توسعه آن است که خوشبختانه امروز در استان فارس شاهد روند روبه رشد آن هستیم.

وی با اشاره به موفقیت های ورزش استان فارس تاکید کرد: مدیریت ورزش فارس به خوبی طی مدت گذشته فعالیت های خود را انجام داده و توانسته نمره قابل قبولی را دریافت کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس یادآور شد: برگزاری مسابقات جهانی، پایان دادن به پروژه های نیمه تمام ورزشی و ایجاد زیر ساخت های مناسب در فارس باعث موفقیت و سربلندی است.

پژوهش ادامه داد: توسعه زیر ساخت های ورزشی استان فارس بسیار مهم است زیرا تا زمانیکه ما زیر ساخت مناسب در بحث سخت افزاری و نرم افزاری نداشته باشیم به طور حتم نمی توانیم شاهد موفقیت باشیم.

وی تاکید کرد: اتمام پروژه ای همچون ورزشگاه میانرود کاربزرگی است که بخشی از آن در سال جاری و بخشی دیگر در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس افزود: برای انجام چنین اقداماتی نیازمند جرات و شجاعت مدیر هستیم زیرا بسیاری از مدیران عافیت‌ طلب و در شرایط تنگناهای مالی، تن به انجام کارهای بزرگ نمی‌دهند.

پژوهش جهرمی در خصوص ایجاد نگاه های جدید به بخش جوانان نیز گفت: خوشبختانه امروز نگاه های جدید به وضعیت رفع مشکلات جوانان و ایجاد فضای شاد در شیراز و استان فارس وجود دارد که پاکسازی محله سنگ سیاه شیراز از جمله آنها است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز