تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

مدیریت ورزش فارس نمره قابل قبولی را دریافت کرده است

به گزارش خبرنگار مهر،هادی پژوهش‌جهرمی ظهر پنجشنبه در سمینار سالانه پزشکی ورزشی استان فارس، گفت: سلامت تن و روان، یکی از مهمترین اهداف ورزش و توسعه آن است که خوشبختانه امروز در استان فارس شاهد روند روبه رشد آن هستیم.

وی با اشاره به موفقیت های ورزش استان فارس تاکید کرد: مدیریت ورزش فارس به خوبی طی مدت گذشته فعالیت های خود را انجام داده و توانسته نمره قابل قبولی را دریافت کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس یادآور شد: برگزاری مسابقات جهانی، پایان دادن به پروژه های نیمه تمام ورزشی و ایجاد زیر ساخت های مناسب در فارس باعث موفقیت و سربلندی است.

پژوهش ادامه داد: توسعه زیر ساخت های ورزشی استان فارس بسیار مهم است زیرا تا زمانیکه ما زیر ساخت مناسب در بحث سخت افزاری و نرم افزاری نداشته باشیم به طور حتم نمی توانیم شاهد موفقیت باشیم.

وی تاکید کرد: اتمام پروژه ای همچون ورزشگاه میانرود کاربزرگی است که بخشی از آن در سال جاری و بخشی دیگر در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس افزود: برای انجام چنین اقداماتی نیازمند جرات و شجاعت مدیر هستیم زیرا بسیاری از مدیران عافیت‌ طلب و در شرایط تنگناهای مالی، تن به انجام کارهای بزرگ نمی‌دهند.

پژوهش جهرمی در خصوص ایجاد نگاه های جدید به بخش جوانان نیز گفت: خوشبختانه امروز نگاه های جدید به وضعیت رفع مشکلات جوانان و ایجاد فضای شاد در شیراز و استان فارس وجود دارد که پاکسازی محله سنگ سیاه شیراز از جمله آنها است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز