تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

جدایی کشورهای سازمان پیمان امنیت جمعی از روسیه هدف غرب است

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/PTKAAZ کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

دبیرکل سازمان پیمان امنیت جمعی گفت: هدف غرب و آمریکا جدایی کشورهای سازمان پیمان امنیت جمعی از روسیه است.

خبرگزاری فارس: جدایی کشورهای سازمان پیمان امنیت جمعی از روسیه هدف غرب است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «نیکلای باردیوژا» دبیر کل سازمان پیمان امنیت جمعی امروز در نشست خبری در مسکو گفت: ناتو مخالف روند همگرایی کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی با روسیه می‌باشد.

باردیوژا در ادامه این نشست با طرح این سوال که چرا ناتو با سازمان پیمان امنیت جمعی همکاری نمی‌کند؟ افزود: کشورهای غربی خواستار جدایی کشورهای جهان از جمله کشورهای مذکور هستند تا در این زمینه اهداف خود را در این کشورها پیاده کنند.

وی ادامه داد: ناتو در نظر دارد تا کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی مانند سوریه شود و هیچ کشوری در مقابل تجاوز آنها توان مقابله نداشته باشد.

باردیوژا اظهار داشت: هدف آمریکا و کشورهای غربی به چالش کشیدن کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی مانند سوریه است.

وی با اشاره به جنگ اطلاعاتی غرب گفت: کشورهای غربی همه روزه در مورد سازمان پیمان امنیت جمعی سخنان بی‌پایه و اساس عنوان می‌کنند که هدف آنها جدایی این کشورها از روسیه است.

این مسئول سازمان پیمان امنیت جمعی هدف اساسی غرب را ایجاد اختلاف  بین کشورهای عضو این سازمان عنوان کرد و گفت: ناتو می‌خواهد کشورهای مذکور را از هم جدا کرده و در نهایت اهداف خود را در این کشورها پیاده کند.

باردیوژا مشکل اصلی در جنگ اطلاعاتی کشورهای سازمان پیمان امنیت جمعی را اقتصاد ضعیف این کشورها عنوان کرد.

وی همچنین به موضوع وضعیت مرز تاجیکستان و افغانستان اشاره کرد و افزود: در مدت اخیر درگیری‌ در مناطق مرزی این 2 کشور افزایش یافته است که این موضوع به فعال شدن گروه‌های افراطی در افغانستان مرتبط است.

انتهای پیام

http://fna.ir/PTKAAZ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز