تبلیغات

مالدینی: بازگشت به میلان در آینده‌ام جایی ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو مالدینی می‌گوید تصور نمی‌کرده که سیلویو برلوسکونی پس از 30 سال ریاستش در باشگاه میلان، تمام سهام این باشگاه را به چینی‌ها بفروشد.

مالدینی در این خصوص به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: این اتفاق واقعاً برای من عجیب است. من زمانی به میلان آمدم که رئیس دیگری داشت و تجربه تغییر مالکیت باشگاه را دارم. برلوسکونی رئیس فوق‌العاده‌ای برای میلان و موفق‌ترین و مبتکرترین رئیس در دنیای مدرن فوتبال بود.

حالا با انتقال مالکیت باشگاه میلان به چینی‌ها، آیا امکان بازگشت مالدینی به میلان برای ایفای نقش به‌عنوان یکی از مدیران باشگاه وجود دارد؟ او در پاسخ به این سؤال اظهار داشت: من از شنیدن این چیزها کم‌کم دارم خسته می‌شوم. من زندگی خودم را ساخته‌ام و این چیزهایی که گفته می‌شوند واقعاً بی‌اساس هستند. میلان اما هنوز عشق بزرگ من است، نه فقط برای من بلکه برای تمام اعضای خانواده‌ام، اما این تیم در آینده من جایی ندارد.

مدافع پیشین تیم ملی ایتالیا عنوان کرد: من فکر می‌کنم کسانی که یک باشگاه را در خاک کشوری خارجی می‌خرند، وظیفه دارند که به تاریخچه باشگاه نگاه کنند. من همیشه گفته‌ام که رئیس باشگاه فقط نمی‌تواند منافع خودش را در نظر بگیرد. میلان در سراسر دنیا میلیون‌ها طرفدار دارد که باید به آنها احترام گذاشت و به خواسته‌های‌شان توجه کرد. عشق هواداران میلان به این تیم حد و مرز ندارد و هر گوشه‌ای را که نگاه کنی یکی از آنها را پیدا می‌کنی. باید اعتراف کنم که همه فوتبالدوستان نسبت به من مهربان و خونگرم بوده‌اند.

انتهای پیام/

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز