تبلیغات

رکود جالب منصوریان در استقلال

ورزش > لیگ برتر - ورزش سه نوشت:برای اولین بار در تاریخ باشگاه استقلال این تیم هر سه سهمیه بازیکنان خارجی خود را به تقویت خط دفاع اختصاص داد.

علیرضا منصوریان در اولین تجربه خود به عنوان سرمربی استقلال نقل و انتقالات فشرده ای را تجربه کرد تا جایی که رفت و آمدهای این تیم تا لحظات آخر نقل و انتقالات تابستانی ادامه داشت تا با جذب نفرات مد نظر این مربی رکورد جالب توجهی از خود برجای بگذارد.


منصوریان اولین مربی استقلال در تاریخ این باشگاه شد که سه سهمیه خارجی های غیر آسیایی خود را به جذب مدافع اختصاص داد در حالی که پیش از این انتظار می رفت سرمربی آبی های پایتخت از این سهمیه برای تقویت سایر پست ها نیز سود ببرد.


با تمدید قرارداد مگویان و جذب مدافعان برزیلی همچون رابسون و پادووانی منصوریان هر سه سهمیه غیر آسیایی خود را به خط دفاع اختصاص داد تا برای اولین بار استقلال با ساختار تدافعی کاملا خارجی به مصاف رقبایش در لیگ برتر برود. اتفاقی که در هیچ سالی برای آبی ها تکرار نشده بود تا علیرضا منصوریان به عنوان اولین مربی استقلال این رکورد را به نام خود ثبت کند.

251 251

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز