تبلیغات

ترامپ: توافق هسته ای بدترین توافق دولت اوباما است

صدای آمریکا گزارش داد؛

ترامپ: توافق هسته ای بدترین توافق دولت اوباما است

در تازه ترین تحولات انتخاباتی در آمریکا، هیلاری کلینتون فهرستی از 95 فرمانده نظامی ارائه کرد که از نامزدی او اعلام حمایت کردند.

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، در تازه ترین تحولات انتخاباتی در آمریکا، هیلاری کلینتون فهرستی از 95 فرمانده نظامی ارائه کرد که از نامزدی او اعلام حمایت کردند.

این در حالی است که 88 نفر از مقامات نظامی پیشین آمریکا گفته اند که پشتیبان آقای دونالد ترامپ در راهیابی به کاخ سفید هستند.

رقبای اصلی انتخابات با نزدیک شدن به زمان نخستین مناظره رو در رو بر توانایی های خود به عنوان رئیس جمهور آمریکا تاکید دارند.

به گزارش شبکه صدای آمریکا، دونالد ترامپ جمهوری خواه در کارزار تبلیغاتی خود، توافق هسته ای را یکی از بدترین توافقات دولت اوباما دانست که موجب خلق هیولایی در منطقه و جهان شده است.

از سوی دیگر خانم کلینتون دموکرات با زیر سوال بردن صداقت رقیبش در تعامل با نیروهای نظامی آمریکا گفته است که آقای ترامپ به رغم ادعاهای فراوان عملا هیچ برنامه ای برای شکست داعش ندارد.

202

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز