تبلیغات

رسانه‌های اسرائیلی: محمود ع

رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند، به اسنادی دست یافته‌اند که از آرشیو سرویس اطلاعاتی روسیه به دست آمده و نشان می‌دهد، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای "KBB" کار می‌کرده است.

به گزارش ایسنا، شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد که اسناد لازم برای اثبات اینکه محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سال 1983 برای همکاری با "KGB" (اداره اطلاعات و امنیت اتحاد جماهیر شوروی) جذب این سازمان شده را در دست دارد.

این ادعاها بعد از قبول دعوت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از سوی محمود عباس برای دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطرح شده است.

یک مقام فلسطینی در واکنش به این ادعاها به خبرگزاری "معا" گفت: ما از این حمله علیه عباس تعجب نمی‌کنیم و همواره بیشتر از آن را انتظار داریم زیرا اسرائیل مانند این و حتی بیشتر از آن را در مورد رئیس فقید یاسر عرفات انجام داد و صدها میلیون دلار برای رسانه های عربی و بین المللی هزینه کرد تا صورت انقلابی وسیره مبارزاتی وی را خدشه دار کنند.

وی گفت این ادعاها "مزخرفات اسرائیل" است که در دیدگاه عباس که مخالف به رسمیت شناختن "کشور یهودی" است تاثیری نخواهد گذاشت.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز