تبلیغات

نماهنگی از دیدار رهبر انقلاب با خانواده‌‌های شهدای منا

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، سال گذشته در چنین ایامی بود که بسیاری از عاشقان خانه خدا با هزاران شوق و شعف خودشان را برای این سفر نورانی آماده می‌کردند، حج واجبی که به جهت خیل مشتاقان فراوان در سراسر دنیا، شاید یکبار بیشتر توفیق آن عطا نشود. حس و حال زائران خدا قابل وصف نبود، وقتی از آنان در فرودگاه  و حتی پیش از آن پرسیده می‌شد که اکنون چه حسی دارید، چشمانشان غرق در اشک می‌شد و حرفی برای گفتن نداشتند، آنان رفتند، رفتند که بروند و دیگر نیایند و چنین نیز شد.

دولت نحس آل‌سعود دشمنی‌اش محدود به این برهه از زمان نمی‌شود، بلکه از سالیان سال اجداد تاریک‌دل آنان با شیعیان و مومنان دشمنی داشته و دارند، جاهلانی که خود را قوم برتر می‌دانند و هیچ کسی را شایسته حیات نمی‌دانند. آل‌سعود به سرکردگی ابلیس از سالها قبل نقشه‌ای شوم را در سر می‌پروراندند و در نتیجه آن را سال گذشته در دو صحنه اجرا کردند؛ یکی سقوط جرثقیل و دیگری فاجعه منا، رفتار شیطانی آنان موجب شد تا هزاران نفر در گرمای شدید صحرای عرفات با لب تشنه جانشان را از دست بدهند، در میان آنان 464 زائر ایرانی به شهادت رسیدند، اما با توجه به شناختی از این دولت ملعون داریم، به نظر شهدای ایرانیمان بیش از اینها باشد.

بسیاری از خانواده‌های ایرانی منتظر بازگشت عزیزانشان از سفر حج بودند، اما چه کسی می‌دانست که قرارست چنین صحنه‌ای واقع شود و چقدر تصور حس و حال خانواده‌های شهدای منا وقتی چنین خبری را شنیدند سخت است ...

مقام معظم رهبری که بارها و بارها به مناسبات مختلف از این فاجعه می‌فرمودند، روز گذشته در دیدار با خانواده های شهدای منا نیز چنین فرمودند که شجره خبیثه ملعونه آل‌سعود لیاقت اداره حرمین شریفین را ندارد ...

در ادامه نماهنگی از دیدار مقام معظم رهبری با خانواده‌های شهدای منا که توسط پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری منتشر شده است را می‌توانید تماشا کنید:

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز