تبلیغات

پیروانی: تیم جوانان ایران پتانسیل صعود به جام جهانی را دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست خبری سرمربیان تیم‌های شرکت‌کننده در تورنمنت بین‌المللی زیر 19 سال چین در هتل JIN JIANG  چین برگزار شد.

امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران در ابتدای صحبت‌های خود از فدراسیون فوتبال چین به‌خاطر دعوت از ایران و همچنین میهمان‌نوازی مردم این کشور تشکر کرد و گفت: حضور در این تورنمنت بی‌شک برای ایران مفید خواهد بود، به این دلیل که تیم‌هایی از قاره‌های مختلف از جمله مکزیک از آمریکای جنوبی، قزاقستان از اروپا و چین از آسیای شرقی در آن حضور دارند.

وی افزود: تیم جوانان ایران بعد از پشت سر گذاشتن بازی‌های مقدماتی قهرمانی آسیا در مشهد با تدارک بهتری کار را آغاز کرد و دو اردوی تدارکاتی در کشورهای ترکیه و آلمان را پشت سر گذاشت و اخیراً هم در تورنمنت سنگاپور که با قهرمانی ایران همراه بود، بازی با تیم میزبان و ازبکستان را تجربه کرد که تجربه مفید و سودمندی بود.

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران ادامه داد: بی‌شک ایران تلاش خواهد کرد در تورنمنت چین علاوه بر رعایت بازی جوانمردانه نمایش خوبی داشته باشد و با تجربیاتی که از این بازی‌ها به‌دست می‌آورد برای حضور شایسته در بازی‌های بحرین و همچنین کسب سهمیه جام جهانی 2017 کره‌جنوبی آماده شود. این هدف با توجه به پتانسیل فوتبال ایران دور از دسترس نیست، هر چند باید به این نکته اشاره کرد در بحرین علاوه بر ایران 15 تیم آماده دیگر حضور دارند و بهترین تدارک را دیده‌اند و کار سخت است.

سرمربی تیم ملی چین نیز از تغییر نگاه مردم به فوتبال در این کشور صحبت کرد و گفت: نگاه‌ها به فوتبال در چین جدی‌تر شده است. ما تدارک خوبی برای بازی‌های قهرمانی آسیا در بحرین دیده‌ایم و حتماً با این نیت در بازی‌های بحرین شرکت می‌کنیم که خوب نتیجه بگیریم و به جام جهانی صعود کنیم.

سرمربی تیم مکزیک هم گفت: ما خود را برای جام جهانی سال 2017 کره‌جنوبی آماده می‌کنیم و وقتی فدراسیون فوتبال چین برای ما دعوتنامه ارسال کرد و از حضور تیم‌های شرکت‌کننده با خبر شدیم، به این نتیجه رسیدیم که حضور در این تورنمنت برای ما مفید خواهد بود.

در ادامه این نشست سرمربی تیم جوانان قزاقستان هم اعلام کرد که تیمش در این بازی‌ها تلاش خواهد کرد که ارائه‌گر بازی‌های زیبایی باشد و به تجربه‌های خوبی برای حضور در بازی‌های بین‌الملی آتی دست یابد.

نشست سرپرستان تیم‌های مکزیک، ایران، چین و قزاقستان نیز برگزار شد که در نهایت مقرر شد تا ایران مقابل چین با پیراهن سفید به میدان برود و مقابل تیم‌های مکزیک و قزاقستان با پیراهن قرمز مصاف دهد.

دیدار ایران و چین روز 19 شهریورماه از ساعت 19:35، ایران با مکزیک 21 شهریورماه از ساعت 16 و دیدار آخر ایران با قزاقستان نیز ساعت 16 روز 23 شهریورماه برگزار می‌شود. تمامی دیدارهای نیز به وقت محلی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز