تبلیغات

اوباما با رئیس‌جمهور فحش‌دهنده دیدار کرد

خبرگزاری آسوشیتدپرس؛

اوباما با رئیس‌جمهور فحش‌دهنده دیدار کرد

رئیس جمهوری فیلیپین پیش از این با انتقاد از سخنان اوباما درباره نقض حقوق بشر در فیلیپین، رئیس جمهوری آمریکا را "حرامزاده" خطاب کرده بود.

به گزارش جام نیوز، باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و رودریگو دوترته رئیس جمهوری فیلیپین، علی رغم سخنان توهین آمیزی که دوترته درباره همتای آمریکایی اش گفته بود، روز چهارشنبه قبل از ورود به ضیافت شام در لائوس، دیداری غیررسمی داشتند.

 

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این دیدار کوتاه توانست اندکی از تنش اخیر میان واشنگتن و مانیل بکاهد. علت این تنش اظهارات بی ادبانه و غیردیپلماتیکی بود که آقای دوترته در هفته گذشته درباره اوباما به زبان آورده بود.

 

او ضمن انتقاد از سخنان اوباما درباره نقض حقوق بشر در فیلیپین، رئیس جمهوری آمریکا را "حرامزاده" خطاب کرده بود. این باعث شد تا اوباما دیدار غیررسمی با دوترته را که برای روز سه شنبه برنامه ریزی شده بود، لغو کند.

 

وزیر خارجه فیلیپین دیدار میان دو رهبر در حاشیه نشست آسه آن را تایید کرده، اما کاخ سفید هنوز آن را تایید نکرده است.

 

 

444

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و رودریگو دوترته رئیس جمهوری فیلیپین، علی رغم سخنان توهین آمیزی که دوترته درباره همتای آمریکایی اش گفته بود، روز چهارشنبه قبل از ورود به ضیافت شام در لائوس، دیداری غیررسمی داشتند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز