تبلیغات

تسلط نیروهای سوریه بر محله الراموسه در جنوب حلب

دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد، نیروهای نظامی سوریه با حمایت محور مقاومت توانستند امروز (پنجشنبه) محله الراموسه در جنوب حلب را تحت کنترل خود بگیرند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه مستقل رای الیوم، دیده بان حقوق بشر سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد، در پی درگیری‌های شدید با گروه‌های شورشی تروریست‌های جبهه فتح الشام این دستاورد به دست آمد.

نیروهای نظام سوریه با این پیشرفت توانستند تمامی مناطقی که در جنوب و جنوب غرب شهر حلب از دست داده بودند به کنترل خود درآورند. تنها بخش‌هایی از پروژه ۱۰۷۰ مجتمع و مدرسه حکمت در جنوب دست تروریست‌هاست.

از سوی دیگر، هاشم موسوی، سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی "جنبش النجباء" عراق اعلام کرد، این گروه طی دو روز گذشته بیش از ۱۰۰۰ نیروی دیگر به بخش‌های جنوبی حلب سوریه فرستاده است.

همچنین المنار گزارش داد، داعش از شهر الباب در مسیر جرابلس در حومه شرقی استان حلب عقب‌نشینی کرده است و تجهیزات سنگین نظامی و زندانیان خود را به سمت شهر الخفسه در شرق الباب مهمترین مقر باقی‌ مانده‌اش در منطقه منتقل کرده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز