تبلیغات

تکذیب خبر رسانه های عربی در خصوص فریاد های «فلسطین را آزاد کنید» بوفون در بازی برابر رژیم صهیونیستی

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از پیروزی تیم ملی ایتالیا برابر رژیم صهیونیستی در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی، شایعاتی در رسانه های عربی منتشر شد که اعلام می‌داشت دروازه بان کهنه کار ایتالیا، در جریان این دیدار خطاب به هواداران رژیم صهیونیستی با فریاد اعلام کرده بود:" فلسطین را آزاد کنید".

به گزارش وبسایت نود، این شایعه به سرعت در رسانه های عربی منتشر شد و ادعاهایی مبنی بر احتمال مجازات بوفون از جانب فیفا نیز نیز انجام گرفت، همچنین یکی از نشریات عرب soutalomma نیز ادعا کرد که این خبر در نشریه گازتا دلو اسپورت نیز منتشر شده است، همچنین ایمن جاده، یکی از شناخته شده ترین کارشناسان و خبرنگاران شبکه بین اسپورت در شبکه اجتماعی خود نیز این خبر را تایید کرد. اما مسئله مهمی که وجود دارد این است که این خبر کاملا ساختگی بوده و چنین اتفاقی در این دیدار رخ نداده بود. شبکه خبری عربی Saheh Akhbarak با انتشار این خبر و بررسی دقیق فیلم این دیدار اعلام کرد که هیچ مدرکی وجود ندارد که بوفون در جریان این دیدار جمله " فلسطین را آزاد کنید" را به زبان آورده باشد، بنابراین از نظر قانون فیفا، محرومیت و جریمه‌ای او را تهدید نخواهد کرد.

علی رغم اینکه این خبر تکذیب شده است، همچنان این شایعه به سرعت در شبکه های خاور میانه در حال گسترش است.

1899

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز