تبلیغات

نامزد داعش در انتخابات آمریکا/ «یا الله او را رئیس جمهور کن»!

به گزارش جام نیوز، پایگاه صهیونیستی هاآرتص (Haaretz) با انتشار گزارشی به انعکاس اظهارات هیلاری کلینتون در مصاحبه با شبکه کانال 2 رژیم صهیونیستی پرداخته است.

در این گزارش می خوانیم: «هیلاری کلینتون می گوید که داعش خواهان پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است. او همچنین می گوید باور دارد که توافق تاریخی با ایران موجب امن تر شدن اسرائیل شده است.

نماینده دموکرات انتخابات آمریکا در مصاحبه با کانال 2 عنوان کرد که "بر اساس تحقیقات گسترده ای که صورت گرفته است، به این قضاوت رسیده ایم که وارد کردن اسلام در تعریفی که از دشمن خود داریم، در حقیقت موجب کمک کردن به اهداف افراط گرایان است.

کلینتون با استناد به مقاله ای که در نشریه تایم به قلم "متیو جی اولسن" رئیس سابق مرکز ملی مبارزه با تروریسم آمریکا منتشر شده است، و در آن به اظهارات سخنگویان داعش در حمایت از پیروزی ترامپ اشاره شده است، عنوان کرد که علت این مسئله آن است که دونالد ترامپ، اسلام و مسلمانان را یکی از موضوعات کمپین انتخاباتی خود قرار داده است و افراط گرایان این موضوع را فرصتی مناسب می دانند.»

در ادامه این گزارش به نقل از کلینتون آمده است: «افراط گرایان می گویند "اوه، یا الله خواهش می کنیم، ترامپ را رئیس جمهور آمریکا کن." اما من نمی خواهم به جاه طلبی های شیطانی آن ها کمک کنم. من می خواهم آن ها را شکست دهم. می خواهم که به اقدامات تروریستی آن ها پایان دهم. من نمی خواهم که آن ها گمان کنند به خاطر سیاست های ما می توانند نیروهای بیشتری را فریب داده و جذب نمایند.»

506

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز