تبلیغات

وجود ۱۰ هزار بانوی تعاونگر در کشور

استانها/ اشتغال

مدیرکل دفتر آموزش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اعلام اینکه ۱۰ هزار بانوی تعاونگر داریم، گفت که اگر می‌خواهیم گروه‌های در حاشیه و فقیر نداشته باشیم، راه آن تعاون است و سازمان‌های حمایتی می‌توانند از طریق هم افزایی ناشی از تجمیع منابع، عدم تعادل در بازار رقابت را از طریق تعاونی جبران کنند.

به گزارش ایسنا، حمدالله رستمی در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان کرمان با اشاره به اینکه امیدواریم تعاونی‌ها همچنان پیشتاز همدلی، همیاری و همکاری در سطح کشور باشند، تصریح کرد: از سال قبل حرکتی را در زمینه زنان تعاون گر در کشور آغاز کردیم و با توجه به اینکه ۱۰ هزار بانوی تعاون گر در کشور داریم، جمعیت زنان تعاون گر را تشکیل دادیم که زنان کرمانی نیز در این جمعیت نقش پررنگی دارند و امیدواریم مسوولان استان کمک کنند تا این جمعیت که نقش به سزایی در ایجاد صدای واحد زنان کارآفرین و تعاون گر استان دارد، به خوبی فعالیت کند.

مدیرکل دفتر آموزش ترویج و تحقیقات وزارت تعاون در ادامه گفت: بخش خصوصی نه تنها نیروی محرکه رقابت قلمداد می‌شود، بلکه نقش بسیاری در پیشرفت اقتصاد کشورها از جمله محصولات جدید، توسعه تکنولوژی و فناوری دارد. البته رقابت نیز تبعات، عدم تعادل‌ها و نابسامانی‌هایی را در بخش‌های اقتصادی ایجاد می‌کند که هر کس توانمندتر، با انگیزه‌تر و باهوش‌تر باشد، رشد خواهد کرد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز