تبلیغات

پروژه‌های 10هزار میلیاردی سفر رئیس‌جمهور به سمنان در اولویت اجرا

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان با اشاره به رویکرد کارشناسانه به پروژه‌ها در سفر کاروان تدبیر و امید به این استان گفت: پروژه‌های سفر رئیس‌جمهور در اولویت اول اجرا در این استان قرار دارد.

به گزارش ایسنا، دکتر سعید طاهری در شورای برنامه‌ریزی شهرستان گرمسار اظهار کرد: تلاش ما و تاکید دولت بر این است که مصوبات سفر در این دولت اجرایی شوند.

وی با اشاره به اعتبارات 10 هزار میلیارد ریالی مصوبات سفر روحانی به این استان افزود: در گام اول 5000میلیارد رسال و در گام دوم نیز 5000 میلیارد ریال برای اجرایی شدن این مصوبات تخصیص می‌یابد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان از اولویت‌بندی پروژه‌های این استان خبر داد و تصریح کرد: پروژه‌هایی که در پازل اقتصاد مقاومتی قرار گرفته و منجر به توسعه استانی می‌شود در اولویت نخست قرار گرفتند. اولویت دوم در اجرایی شدن پروژه‌ها به آن دسته از پروژه‌هایی است که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردارند و اولویت سوم نیز به پروژه‌هایی در استان سمنان داده شده که با اعتبارات در اختیار و در بازه زمانی کوتاه و حداکثر دو ساله به بهره‌برداری می‌رسند.

این مدیر ارشد اجرایی استان با بیان اینکه باید نگاه بخشی و منطقه‌ای در اجرای پروژه‌ها کنار گذاشته شود، افزود: باید با نگاه توسعه‌ای برای کشور و استان برنامه‌ریزی صورت گیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن و اهمیت آن گفت: استان سمنان هم از نظر فرهنگی، هم از نظر ضریب بالای نفوذ اینترنت و هم از نظر سرانه بالای باسوادی در شمار نخستین استان‌های کشور است لذا توجه به برگزاری الکترونیکی این سرشماری در استان سمنان رویکردی آگاهانه و مناسب است.

طاهری با اشاره به آمادگی این استان برای برگزاری الکترونیکی این سرشماری افزود: زیرساخت‌های لازم برای برپایی این سرشماری در استان فراهم شده است.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز