تبلیغات

منافقین نماینده ایران در حج معرفی شدند! +عکس

روزنامۀ عکاظ ادعا کرد؛

منافقین نماینده ایران در حج معرفی شدند! +عکس

یک روزنامه سعودی، عکسی را از حضور شماری از عناصر منافقین و ضد انقلاب منتشر کرد که برای همکاری و هماهنگی هرچه بیشتر با حکام سعودی، در پوشش مراسم حج به عربستان سفر کرده‌اند.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز به نقل از شبکۀ العالم، روزنامۀ عکاظ با انتشار عکسی از حضور چند تن از منافقین و عناصر ضد انقلاب در عربستان، برای سرپوش گذاشتن بر این ماجرا مدعی شد که این افراد روزنامه نگار و خبرنگار ایرانی هستند.

این روزنامه اذعان کرد که این افراد، از خارج از ایران در مراسم حج امسال شرکت کرده‌اند.

دورهمی منافقین و آل‌سعود در پوشش حج !+عکس

این عناصر منافق و مزدور که برای هماهنگی و همکاری بیشتر با آل سعود به عربستان سفر کرده‌اند، برای فراهم کردن خوراک تبلیغاتی برای نظام سعودی در مقابل رسانه‌های این کشور مدعی شدند "پادشاهی سعودی الگویی در خدمت به حجاج است" و "تهران به دخالت در امور دیگران عادت کرده است."

اخیرا هم برخی منابع رسانه‌ای از سفر مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین به عربستان در پوشش موسم حج برای هماهنگی بیشتر با آل سعود در توطئه ضد ایرانی‌اش خبر داده بودند.

عناصر ضد انقلاب و منافقین هر ساله در پوشش برنامه‌های مختلف مانند جشن سالیانه آل سعود موسوم به الجنادریه برای هماهنگی و گرفتن دستورالعمل از آل سعود به عربستان سفر می‌کنند .

العالم/222

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز