تبلیغات

خبر خوش بنیاد تعاون ناجا برای پرسنل پلیس

سردار محمدعلی نوری‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به موضوع پرداخت مطالبات پرسنل نیروی انتظامی توسط بنیاد تعاون ناجا، اظهار کرد: بنیاد تعاون نیروی انتظامی این قول را می‌دهد که تمام مطالبات پرسنل پلیس را با جدیت دنبال کرده و تمام این مطالبات را پرداخت خواهد کرد.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا افزود: بنیاد تعاون ناجا با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام و بر اساس جدول زمان‌بندی تدوین شده پرداخت مطالبات کارکنان نیروی انتظامی را در دستور کار خود قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: بنیاد تعاون ناجا قطعاً تمام مطالبات پرسنل پلیس را طبق برنامه زمانی مشخص شده پرداخت خواهد کرد.

بنیاد تعاون ناجا یک شرکت بزرگ اقتصادی وابسته به نیروی انتظامی است که تشکیل آن با هدف بهره‌برداری از فرصت‌های اقتصادی به نفع خانواده نیروی انتظامی در سال 75 انجام شد ولی در یکی دو سال گذشته، اخبار جنجالی خاصی در خصوص این بنیاد، منتشر شد تا جایی که سردار منتظرالمهدی چندی پیش در واکنش به این اخبار، عنوان داشت: انحرافاتی در شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد تعاون ناجا انجام شده که حفاظت و بازرسی سال گذشته این موضوع را به فرمانده وقت ناجا گزارش دادند.

سخنگوی ناجا تصریح کرد که این انحرافات محرز شده و مشخص شد که تخلفاتی صورت گرفته است و فرمانده وقت نیروی انتظامی هم شخصاً موضوع را پیگیری کرده و پرونده قضایی تشکیل و تحویل دستگاه قضا شده است.

این در حالی است که به دنبال این اتفاقات، پرداخت مطالبات بسیاری از کارکنان ناجا توسط این بنیاد به تعویق افتاد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز