تبلیغات

ایده هایی جذاب برای پاییزی کردن دکوراسیون خانه +تصاویر

برای مشاهده ایده هایی جذاب درباره رنگ های پاییزی همراه ما باشید.

 ایده هایی جذاب برای پاییزی کردن دکوراسیون خانه

دکوراسیون پاییزی

رنگ های پاییزی می توانند تاثیری آرامش بخش بر روی افراد داشته باشند و در فصلی مثل پاییز این رنگ ها ممکن است کمی دلگیر به نظر برسند ولی استفاده از رنگ هایی چون زرد و نارنجی تاثیر زیادی در تحول رنگی خانه و تغییر دکوراسیون منزل ما دارد، برای مشاهده ایده هایی جذاب درباره رنگ های پاییزی همراه ما باشید.
 

 ایده هایی جذاب برای پاییزی کردن دکوراسیون خانه

کوسن هایمان را پاییزی کنیم

یکی از راه های جالب برای پاییزی کردن خانه مان، با هزینه ای کم و مقرون به صرفه تغییر کوسن هاست! این تغییر می تواند هم برای نشیمن و هم برای اتاق خواب های خانه مناسب باشد. به این منظور می توانیم رویه های نارنجی، زرد و کرم در خانه داشته باشیم و در مواقع لزوم از آن ها استفاده کنیم.

برگ های پاییزی در دل خانه

برخلاف عقیده ی همیشگی افراد که حلقه های گل فقط برای درب ورودی به کار می روند، می توان حلقه های گل را در قسمت شومینه، بر روی میز و قسمت های دیگر به کار برد و یا با استفاده از شاخ و برگ خشک شده و برگ های زرد و قرمز رنگ پاییزی جلوه ای نو به خانه بخشید.
 

 ایده هایی جذاب برای پاییزی کردن دکوراسیون خانه

فضای باز را فراموش نکنید!

هوای پاییزی و دلپذیر مهر و آبان، می تواند انگیزه ای برای ایجاد تغییرات هیجان آور در حیاط و محوطه خانه شما باشد. می توانید با رنگ های گرم و روشن فضای پاسیو یا بالکن خانه ی خود را تزیین کنید به شکلی که گیاهان مطابق با سرمای این فصل و گل های همیشه بهار را در فضای بیرون قرار دهید و شاهد تاثیر بی نظیر آن در حال و هوای خانه باشید.

 ایده هایی جذاب برای پاییزی کردن دکوراسیون خانه

ترکیب رنگ های متعادل کننده

استفاده از رنگ های گرم پاییزی، آن هم به تنهایی شاید باعث خستگی چشم شود، اضافه کردن ترکیب های رنگی ای چون آبی و سورمه ای یا رنگ های ملایم تری مثل شیری یا کرم، فضایی پاییزی و در عین حال متنوع رقم می زند.

 ایده هایی جذاب برای پاییزی کردن دکوراسیون خانه


 
استفاده از قفسه های فصلی

تزیینات پاییزی را بر روی قفسه های دکوری یا شلف های تزیینی به نمایش درآورید، می توانید از شمع هایی با رنگ های گرم، گل و برگ خشک، گلدان های دکوراتیو یا ظزوف و نقاشی های پاییزی در قالب یه قفسه ی فصلی مخصوص به فصل پاییز استفاده کنید.

 ایده هایی جذاب برای پاییزی کردن دکوراسیون خانه

دکوبوم

اخبار مرتبط:

دکوراسیون خانه خود را با دکوراسیون زیبای پاییزی جذاب و رنگارنگ کنید+تصاویر

ترکیب هایی زیبا از رنگ های طبیعت ، برای استفاده در دکوراسیون خانه + تصاویر 

دکوراسیون پاییزی منزل + تصاویر

ایده هایی در دکوراسیون خانه برای فصل پاییز + تصاویر

چگونه خانه را مطابق فصل پاییز تزیین کنیم؟ +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز