تبلیغات

تسهیل در دسترسی مردم نوشهر به ساحل دریا

فرماندار نوشهر گفت: دسترسی مردم نوشهر به دریا از طریق بازگشایی 4 کیلومتر ساحل، تسهیل شده و زیباسازی می شود.

به گزارش ایسنا، علی شادمان در نشست خبری خود با اصحاب رسانه از آزاد سازی کامل 4 کیلومتر از سواحل نوشهر خبر داد و گفت: این مسیر دارای 121 مالک بود که با تعامل خوب و مناسب حتی یک نفر هم در این رابطه برای یک شب بازداشت نشد.

وی با اشاره به اینکه 5 مسیر دسترسی به این سواحل در نظر گرفته شد، اظهار کرد: اقداماتی برای نورپردازی و اجرای تأسیسات گردشگری در دست تهیه است و اصلاح آزادسازی پس از پایان آزادسازی اقدام بعدی است.

فرماندار نوشهر با اعلام رضایت از استقبال خوب مردم در  آزادسازی سواحل، بیان کرد: نقش رسانه‌ها در آزادسازی سواحل در نوشهر بسیار حائز اهمیت بود و کمک بزرگی کرد.

شادمان با بیان اینکه فاضلاب شهری نوشهر نیاز به 70 میلیارد تومان اعتبار دارد، اعلام کرد: با اعتبارات موجود تنها فاز نخست این پروژه اجرا شد و برای اجرای فاز دوم و سوم نیازمند اختصاص اعتبارات بعدی است.

وی افزود: برای ایجاد حریم فرودگاه در بخش اردوگاه ورود یافتیم  و شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام کرد مرتفع سازی در این قسمت مشکلی ندارد. مجوزهایی که شهرداری برای ساخت و ساز در جوار فرودگاه نوشهر صادر می کند با نظر شرکت فرودگاه‌های کشور است.

شادمان متذکر شد: ساختمان بلند هتل در رادیو دریای چالوس که در قیف پروازی فرودگاه نوشهر قرار دارد سبب بروز مشکلات پروازی شده است، متأسفانه از سوی شهردار وقت چالوس مجوز برای ساخت این ساختمان صادر شد که یک تخلف است. باید ساختمان بلند این هتل تخریب شود و این وظیفه شهرداری چالوس است.

وی اضافه کرد: کارخانه شن و ماسه دشت نظیر نیز دیگر همانند سابق، آلوده‌کننده آب رودخانه نیست و نظارت دقیقی بر این مجموعه می‌شود و آنچه گل‌آلودگی آب رودخانه چالوس دیده می‌شود مربوط به معادن شن و ماسه در مناطق دیگر است و ارتباطی به حوزه نوشهر ندارد.

فرماندار نوشهر با بیان اینکه بیش از 430 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری نوشهر صورت گرفته است، گفت: هتل «آراز» در 25 طبقه با زیربنای 94 هزار متر به عنوان یکی از مدرن‌ترین هتل‌ها در حال ساخت است. در طبقه 22 آن امکان اسکان و پذیرایی از هر رئیس‌جمهوری وجود دارد.

شادمان افزود:این هتل با چهارصد میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حال ساخت است و 457 پایه‌های شمعی آن در عمق 26 متری زمین کار گذاشته شده است.

وی گفت: ساخت مجموعه دیگری در بخش گردشگری نیز با اعتبار 30 میلیارد تومان در حال انجام است. همچنین ساخت 21 مجموعه گردشگری دیگر با پیشرفت فیزیکی 20 تا 90 درصد در حوزه شهرستان نوشهر در حال اجرایی شدن هستند.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز