تبلیغات

احمدی‌نژاد: سال 96 یکدیگر را می‌بینیم/ ابراز تمایل رئیس‌جمهور سابق برای بازگشت

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، محمود احمدی‌نژاد در تازه‌ترین اظهارنظرش احتمال نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 را رد نکرد.

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق در پاسخ به سوال تسنیم مبنی بر اینکه آیا شما در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 کاندیدا خواهید شد یا نه؟ گفت: انشاءالله سال 96 همه همدیگر را خواهیم دید.

گفتنی است، احمدی نژاد از پاسخ به سوالات دیگر امتناع کرد.

سایت‌های خبری داخلی این پاسخ رئیس‌جمهور سابق را "معنادار" خوانده‌اند.

سایت انتخاب که نزدیک به اصلاح‌طلبان است در واکنش به این خبر مدعی شده است: ««مشاوران تبليغاتي احمدي نژاد پس از شكست سهمگين اصولگرايان[!] در انتخابات هفتم اسفندماه گذشته به وي توصيه كرده اند، پيش از آنكه جريان اصولگرايي از شوك خارج شود فعاليتهاي انتخاباتي خود را اغاز كند تا اصولگرايان را در برابر يك كار انجام شده قرار دهد.

البته پيش از برگزاري انتخابات نيز، با انتشار نتايج نظرسنجي هايي كه نشان مي داد پايگاه اجتماعي احمدي نژاد حدود بيست درصد و دوبرابر پايگاه اجتماعي اصولگرايان است، جريان پايداري و نزديك به احمدي نژاد وي را تنها گزينه اصولگرايان براي انتخابات رياست جمهوري دانسته بودند.

گفته مي شود تيم انتخاباتي احمدي نژاد براساس تجربه ناموفق نزديكي به طبقه متوسط در دوسال اخر دولت وي، ايجاد دوقطبي فقير وغني را بعنوان ايده اصلي انتخابات برگزيده اند.

براساس اين ايده، هدف اصلي احمدي نژاد جذب آرا حاشيه نشينان و طبقات محروم خواهد بود. او قصد دارد با طرح شعار ٢٥٠ هزارتوماني دست كم دوازده ميليون راي طبقات محروم را جذب کند.»»

444

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق در پاسخ به این سوال که آیا شما در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 کاندیدا خواهید شد یا نه؟ گفت: انشاءالله سال 96 همه همدیگر را خواهیم دید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز