تبلیغات

راز تبدیل شدن روزنامه خانوادگی هاشمی به تریبون احمدی‌نژاد!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، چند روز قبل بود که احمدی نژاد در حاشیه یک مراسم به خبرنگار یکی از خبرگزاری ها گفته بود که "سال 96 همدیگر را می بینیم!" همین چند کلمه سبب شد که روزنامه "آرمان امروز" طی یک گزارش مبسوط و ردیف کردن موضع گیری چندین چهره شاخص اصلاح طلب در واکنش به اظهارات این روزهای احمدی نژاد صفحات سیاسی خود را پر کند.

به گزارش جهان نیوز، تنها در یکی از یادداشت های امروز آرمان این جملات نوشته شده است:

ـ " همواره بايد نسبت به رفتارهاي گذشته و عملكرد تبليغاتي امروز احمدي‌نژاد و يارانش توجه نموده كه عملكرد وي بيشتر در جهت تضعيف دموكراسي و پيشرفت كشور است."

ـ "امروز بايد مردم ايران گذشته را درنظر گرفته و با مروري به كارنامه ۸ ساله رئيس دولت‌های نهم و دهم بدانند كه بسياري از رويدادهاي تلخ گذشته به دليل عملكرد ضعيف احمدي‌نژاد امروز ديگر قابل جبران نيست."

ـ‌ "بازگشت احمدي‌نژاد به صحنه قدرت قطعا تحولات عميق و تلخي را در فضاي سياسي و اجتماعي ايران به دنبال خواهد داشت."

ـ "هر رويدادي در فضاي سياسي ايران نامحتمل نخواهد بود و مي‌توان انتظار هر پيشامد و تغييري را در آينده داشت؛ به همين علت بايد بزرگان اصلاح‌طلب و جامعه ايران هوشيار بوده و اجازه تكرار گذشته – بازگشت احمدی نژاد- را ندهند."

ـ "سرنوشت انتخابات سال ۹۶ به عملكرد دولت روحاني و اعتماد مردم به وي و سطح پايگاه مردمي احمدي‌نژاد در دو سال آينده بستگي دارد."

در پرداختن قابل تامل به تک جمله احمدی نژاد، در شماره امروز آرمان، به این یادداشت نیز اکتفا نشده و این روزنامه، در یک گزارش مبسوط مواضع افرادی همچون احمد حكمي پور، حجت‌الاسلام سيد رضا اكرمي، سعيد ليلاز، داريوش قنبري و عباس عبدي را درباره اظهارات اخیر احمدی نژاد منتشر کرده است!

در همین حال روزنامه آرمان می نویسد: "اما هدف او- احمدی نژاد- از حضور درانتخابات ۹۶ چيست؟ اگر او براي حضور در انتخابات اقدام كند مشخص مي‌شود كه درصدد فضاسازي براي القاي دو قطبي احمدي‌نژاد - هاشمي است چون اين تصور را دارد كه كانديداي جريان اصلاحات و اعتدال با تاييد هاشمي به ميدان وارد خواهند شد و او خود را در اين ميدان بالا خواهد برد كه دراين صورت برد و باخت برايش اهميت نخواهد داشت."

البته روند روزنامه آرمان ـ که به دلیل انتشار گزارش ها و گفتگوهای متعدد و به اصطلاح گل‌درشت، درباره خاندان هاشمی رفسنجانی به روزنامه خانوادگی آقای هاشمی رفسنجانی مشهور شده است ـ این مسئله را نشان می دهد که آنها ادامه حیات سیاسی هاشمی و خانواده اش را همچون احمدی نژاد در چارچوب ادامه همین دو قطبی کاذب در سطح جامعه می دانند. دو جریان طرفدار رسانه ای هاشمی- احمدی نژاد، به خوبی دریافته اند که هردو به این دو قطبی سازی نیاز دارند. نکته جالب ماجرا همین جاست که احمدی نژاد پیروزی خود را در آینده در مقابله با هاشمی می بیند و اطرافیان هاشمی هم بالعکس!

همین نیاز به دو قطبی سازی است که روزنامه آرمان را همزمان هم به روابط عمومی خانوادگی هاشمی و هم تبدیل به تریبون احمدی نژاد کرده است.

135

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز