تبلیغات

بیش از 210 کلینیک ویژه تخصصی در حال ساخت است

جمشید کرمانچی شامگاه پنجشنبه در بازدید بازرسان وزارت بهداشت از محل کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد، اظهار کرد: از اهداف تعیین شده برای ساخت این طرح ها دسترسی آسان و سریع مردم به خدمات متخصصان در رشته های مختلف پزشکی و ارایه خدمات کامل و جامع پزشکی با تعرفه دولتی می باشد.
وی افزود: در آذربایجان غربی نیز 17 کلینیک ویژه تخصصی در حال ساخت می باشد که هفت کلینیک به مساحت 1800 متر مربع و 10 کلینیک به مساحت 750 مترمربع در حال ساخت است.
کرمانچی گفت: پیش از بازدید از روند پیشرفت کلینیک تخصصی شهرستان مهاباد از طرح کلینیک های ویژه تخصصی شهرستان های سلماس و نقده هم بازدید شد.
وی افزود: پیشرفت فیزیکی کلینیک ویژه تخصصی شهرستان مهاباد بیش از 70 درصد می باشد و باید این طرح تا پایان دی ماه امسال خاتمه یابد.
وی اظهار کرد: در کلینیک های تخصصی کشور سه بخش رادیولوژی، آزمایشگاه و داروخانه برای مراجعه کنندگان پیش بینی شده شده که مراجعه کنندگان و بیماران همه خدمات را به طور مجتمع و در یک مکان دریافت می کنند.
شهرستان مهاباد با بیش از 215 هزار نفر جمعیت با یک بیمارستان در جنوب استان آذربایجان غربی واقع است.
3093**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز