تبلیغات

جشنواره «جایزتو جانذار» پککو چیست؟

جشنواره «جایزتو جانذار» شرکت پککو. جشنواره‌ای است که شیوه تحویل جایزه مشتری به آن کمی با دیگر جشنواره‌های مرسوم متفاوت است.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، یاسر علیزاده مدیر روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در خصوص این جشنواره گفته است: «مهم نیست کارت کدام بانک را دارید و در چه منطقه‌ای از هر شهر فعالیت دارید و چه ساعتی از شبانه‌روز از دستگاه کارت‌خوان استفاده می‌کنید! مهم این است که ممکن است شما در هرلحظه و در هر خرید، حتی در خریدهای خرد و کوچک یکی از برندگان جشنواره «جایزتو جانذار» شرکت پککو باشید؛ چراکه پککو هر روز با قرعه‌کشی آنلاین به ۲۰۰ نفر از استفاده‌کنندگان از دستگاه کارت‌خوان خود جایزه می‌دهد. علاوه بر این، در همان لحظه انجام تراکنش، ممکن است دارنده دستگاه کارت‌خوان نیز یکی از ۲۰۰ برنده روزانه از جمع دارندگان دستگاه‌های کارت‌خوان پککو باشد؛ یعنی در این جشنواره روزانه جمعاً ۴۰۰ نفر و هر ماه ۱۲ هزار برنده خواهیم داشت.»
علیزاده در ادامه می گوید: در این جشنواره دارندگان کارت‌های بانکی که در هنگام خرید برنده شده‌اند در انتهای رسید خرید خود یک کد دریافت می‌کنند و سپس با مراجعه به سایت gift.pec.ir و درج مشخصات خود با اخذ کد خرید دیجی‌کالا، به سمت سایت digikala.com هدایت شده و با توجه به مبلغ جایزه، هدیه خود را انتخاب کرده و به سهولت درب منزل دریافت خواهند کرد.
 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز