تبلیغات

اولين كنگره 6500 شهيد فاوا پنج‌شنبه در تهران برگزار مي‌شود

رئيس اداره فاواي ستاد كل نيروهاي مسلح از برگزاري اولين كنگره شهداي فاوا در دوم دي‌ماه سال جاري در فرهنگسراي بهمن تهران خبر داد و گفت: همزمان با برگزاري اين كنگره، بخشي از دستاوردهاي فاواي نيروهاي مسلح نيز معرفي مي‌شود.

به گزارش دفاع‌پرس، سردار سرتيپ «محمد آقاكيشي» رئيس اداره فاواي ستادكل نيروهاي مسلح و رئيس ستاد اولين كنگره شهداي فاوا(مخابرات) دوران دفاع مقدس در نشست خبري كه صبح ديروز برگزار شد، اظهار داشت: كنگره 6 هزار و 500 شهيد فاوا دوم دي در فرهنگسراي بهمن برگزار مي‌شود و در آن مراسم 114 خانواده شهيد شاخص فاوا به همراه پيشكسوتان و شاغلين در فاوا حضور مي‌يابند.
وي ادامه داد: همزمان با برگزاري اين كنگره، بخش‌هايي از دستاوردهاي فاواي نيروهاي مسلح نيز معرفي مي‌شود.

سردار آقاكيشي با بيان اينكه در اين كنگره تمبر يادبودي نيز رونمايي مي‌شود، تصريح كرد: امروز در بخش مخابرات نيروهاي مسلح از يك توانمندي مناسبي برخورداريم كه اين توانمندي مرهون تجربياتي است كه در طول دوران دفاع مقدس به دست آورده‌ايم.   همچنين رئيس ستاد اولين كنگره شهداي فاوا در ابتداي اين نشست ضمن يادآوري رشادت‌ها و دلاورمردي‌هاي رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس بيان داشت: نيروهاي فناوري و اطلاعات (فاوا) در دوران دفاع مقدس عبارت از نيروهاي بيسم‌چي و مخابرات بودند كه در عمليات‌ها و در طول هشت سال جنگ نقش‌آفريني مهمي داشتند.

وي افزود: اين رزمندگان ايثارگر با خلاقيت و ابتكار توانستند دوشادوش نيروهاي عملياتي، بر دشمن بعثي بتازند و پيروزي‌هاي بزرگي را نصيب سپاه اسلام كنند. فاوا در دوران دفاع مقدس 6 هزار و 500 شهيد تقديم انقلاب اسلامي كرد.
خاطرنشان مي‌سازد، تاكنون بيش از 55 يادواره شهداي فناوري اطلاعات و ارتباطات از سوي ارتش، سپاه، بسيج و ناجا در كشور برگزار شده است كه امسال اولين كنگره سراسري شهداي فاوا با محوريت ستادكل نيروهاي مسلح و با مشاركت سپاه، بسيج، ارتش، ناجا، وزارت ارتباطات و فناوري‌اطلاعات، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي‌مسلح و شركت مخابرات ايران برگزار خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز