تبلیغات

181 روستای آذربایجان شرقی در محاصره برف

رئیس مرکز مدیریت راه های آذربایجان شرقی گفت: راه ارتباطی 181 روستای استان در پی بارش سنگین برف و کولاک روزهای گذشته بسته است.

علی هوشیار روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بارش سنگین برف و کولاک شدید روز چهارشنبه راه ارتباطی 490 روستای استان را بسته بود که با تلاش عوامل راهداری راه ارتباطی 309 روستا بازگشایی شد.

وی یادآوری کرد: هم اکنون راه ارتباطی 40 روستای بستان آباد، 40 روستای هشترود، 40 روستای میانه، 30 روستای سراب، 20 روستای مراغه، 10 روستای ورزقان و 1 روستای آذرشهر بسته است.

رییس مرکز مدیریت راه های آذربایجان شرقی یادآوری کرد: یک هزار و 30 نفر از عوامل راهداری با استفاده از 660 دستگاه ماشین آلات راهداری به صورت شبانه روزی برای بازگشایی راه های بسته شده تلاش می کنند.

هوشیار از رانندگانی که قصد تردد در راه های ارتباطی آذربایجان شرقی را دارند، خواست با به همراه داشتن زنجیر چرخ و یادگیری استفاده از آن، لوازم ایمنی و خوراک و لباس گرم به سفر در فصل زمستان اقدام کنند.

آذربایجان شرقی با حدود 3 میلیون و 800 هزار نفر جمعیت دارای 14 هزار و 761 کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی و 2 هزار و 758 روستا با 271 هزار و 987 خانوار و بیش از 1 میلیون و 189 هزار نفر است.

آذربایجان شرقی از جمعه شب گذشته به مدت سه روز شاهد بارش سنگین برف بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز