تبلیغات

پیمانکار پنتاگون اسرار آمریکا را فاش کرد

کد خبر: ۴۵۳۶۵۴

۵۱۳  بازدید

یکی از مقاطعه کاران پنتاگون اسرار حساس درباره متخصصان فعال در مراکز مراقبت‌های بهداشتی نظامی و نظامیان آمریکا را در فضای مجازی منتشر کرد.

خبرگزاری فارس: بخشی از اطلاعات افشا شده فوق محرمانه بوده و مربوط به گواهی های عدم سوءپیشینه نظامیان هستند.

پیمانکار یاد شده Potomac Healthcare Solutions نام دارد و از طریق پیمانکار دیگری به نام Booz Allen Hamilton با ارتش و دولت آمریکا همکاری دارد.

کریس ویکری محقق ارشد امنیتی در مرکز امنیتی مک کیپر که این داده ها را در فضای مجازی کشف کرده می گوید سرورهای ناایمن Potomac عامل نشت این اطلاعات بوده است.

نمونه هایی از اطلاعات افشا شده که مورد بررسی کارشناسان امنیتی قرار گرفته نشان می دهد که از این طریق اطلاعات شخصی کارکنان ارتش آمریکا افشا شده و با توجه به انتشار آنها در فضای مجازی راهی برای جلوگیری از وقوع این مشکل وجود ندارد.

بخش زیادی از قربانیان این سرقت داده ها در فرماندهی عملیات ویژه آمریکا یا SOCOM مشغول به کار هستند که شامل نظامیانی از نیروی دریایی، نیروی هوایی و ... است. بخش دیگری از این اطلاعات هم مربوط به پرستاران، پزشکان و متخصصان بهداشت روانی شاغل در ارتش آمریکاست.

از جمله اطلاعات افشا شده بدین شیوه می توان به اسامی، نوع قرارداد، شماره های تامین اجتماعی، محل سکونت، زمان آغاز فعالیت و ... اشاره کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز