تبلیغات

نحوه شرکت در مسابقه پیامکی برنامه نود با اپلیکیشن

نحوه-شرکت-در-مسابقه-پیامکی-برنامه-نود-با-اپلیکیشن

وبسایت رسمی برنامه نود - همانطور که عادل فردوسی پور هم در برنامه اعلام کرد، از این هفته شما بینندگان عزیز برنامه نود می توانید بدون استفاده از پیامک در مسابقه ها و نظرسنجی های برنامه نود شرکت کنید.

به گزارش وب سایت نود، برای این کار می بایست اپلیکیشن Navad را به شیوه ای که در ادامه خواهد آمد دانلود کنید.

لازم است بدانید که اپلیکیشن نود برای مخاطبان برنامه تهیه شده و شما طرفداران و مخاطبان برنامه ۹۰ در نظرسنجی های این برنامه، شرکت کنید. اما برای استفاده از اپلیکیشن و شرکت در نظرسنجی نود،  ابتدا باید گوشی شما  به اینترنت متصل باشد ( شبکه دیتا یا بی سیم WiFi/data)

در لینک های صفحه نرم افزار پیامکی نود برای کسانی که ios  دارند و آنهایی که از Android استفاده می کنند، توضیحات لازم داده شده و بهتر است قبل از استفاده از اپلیکیشن حتما  توضیحات را مطالعه کنید و بعد با خیال راحت در مسابقه های برنامه نود شرکت کنید.

رای این کار به این صفحه مراجعه کنید تا توضیحات لازم را در دو لینک ببینید. در این صفحات همه چیز به روشنی آموزش داده شده اند و اگر شما قدم به قدم پیش بروید به هیچ مشکلی نمی خورید. 

اختصاصی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز