تبلیغات

درخشش تنیسورهای سیرجانی در مسابقات بین المللی کیش

ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1395/10/21 شناسه خبر: 1003208

ششمین دوره مسابقات پیشکسوتان در شش رده سنی سینگل و دوبل به میزبانی زمینهای تنیس المپیک کیش به مدت ۵ روز برگزار شد که با درخشش تنیسورهای سیرجانی همراه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از “سیرجان خبر” ششمین دوره مسابقات پیشکسوتان در شش رده سنی سینگل و دوبل به میزبانی زمینهای تنیس المپیک کیش به مدت ۵ روز برگزار شد و در رده سنی ۳۵ سال امیر مهذب نیا از تهران مقام اول رو کسب کرد ، امیر افشار از تهران و مهدی قاسمی از سیرجان به ترتیب دوم و سوم شدند.


در رده سنی ۴۵ سال احمد ورمزیان از البرز به مقام نخست رسید، محسن سلیمانی پور از اصفهان و علیرضا درآگاهی از سیرجان به ترتیب به مقامهای دوم و سوم رسیدند.


همچنین در رده سنی ۵۰ سال نوید کوثر از فارس اول شد و فردین غیبی از کرمان به مقام دوم رسید و در رده سنی ۵۵ سال نیز حسین قیصر از شیراز مقام اول رو کسب کرد و مطلب ایمان زاده از تهران دوم شد.


این مسابقات در بخش دو نفرد در دو رده برگزار شد و تیم دونفره احمد ورمزیان و فردین غیبی در رده سنی ۴۵ سال مقام نخست را بدست آوردند و تیم دو نفره برادران سلیمانی پور از اصفهان دوم شدند و در رده سنی ۳۵ سال تیم دونفره امیر مهذب نیا و مرتضی جعفر از تهران مقام اول را کسب کردند و تیم دو نفره مطلب ایمان زاده و امیر افشار از تهران دوم و تیم دونفره علیرضا درآگاهی و مهدی قاسمی از سیرجان سوم شدند.


سرداوری این مسابقات بر عهده علی تهرانی بود و سینا ابراهیمی و جلال شمشیری داوران این مسابقات بودند.


لازم بذکر است تیم تنیس سیرجان متشکل از آقایان علیرضا درآگاهی،مهدی قاسمی،محمد رضا آزادآور و وحید علیپور به سرپرستی مهدی اکبری در این دوره از مسابقات حضور داشت.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز