تبلیغات

احتمال بازجویی از رییس فدراسیون جهانی دوومیدانی توسط پارلمان انگلیس

سباستین کو، رییس فدراسیون جهانی دوومیدانی ممکن است از سوی پارلمان بریتانیا مورد پرس و جو قرار گیرد. دلیل این مساله شواهدی است که نشان می‌دهد کو از پیشنهاد رشوه از سوی روس‌ها برای پنهان کردن دوپینگ ورزشکاران در سال۲۰۱۴ اطلاع داشت است.

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از سایت  Inside the games، احتمال دارد که سباستین کو از سوی پارلمان بریتانیا برای توضیحاتی فرا خوانده شود. پیش از این در سال ۲۰۱۵ نیز اعلام شده بود که کو در زمان ریاست دیاک از پیشنهاد رشوه روس‌ها آگاهی داشته است. با این حال کو این مساله را رد کرده بود.

شواهد جدیدی که از سوی دیوید بدفورد، مسئول کمیسیون دوی جاده IAAF، ارائه شده نشان می‌دهد که کو در جریان مسائل بوده است.

بدفورد  مدعی شده که در آگوست ۲۰۱۴ به مقامات مختلف IAAF از جمله سباستین کو ایمیلی ارسال کرده است که آنهار ا در جریان مسائل قرار دهد. او حتی اعلام کرده که در آن زمان قصد داشته در این باره با کو و مایک مورگان وکیل IAAF جلسه‌ای بگذارد، اما این اتفاق نیفتاده است. شواهد ارائه شده توسط بدفورد تکذیبه کو را کم رنگ می‌کند.

سباستین کو اعلام کرده که ایمیل بدفورد را باز نکرده و از اطلاعات داخل آن آگاهی نداشته است. بعد از منتشر شدن اخبار جدی مبنی بر احتمال فراخوان کو به پارلمان بریتانیا، او در بیانیه‌ای اعلام کرد که اطلاعات جدیدی برای ارائه کردن ندارد و جواب او به این مساله نامه‌ای است که در ماه ژوئن ارسال کرده و هر چه می‌دانسته را در آن نوشته است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز