تبلیغات

هافبک فرانسوی منچستریونایتد در تست پزشکی باشگاه اورتون

وبسایت رسمی برنامه نود - اشنایدرلین در تست پزشکی اورتون شرکت کرده و به زودی قراردادش را با این تیم به امضا خواهد رساند.

به گزارش وبسایت نود، بعد از آن که شب گذشته رسانه های ورزشی بریتانیا، از پذیرفته شدن پیشنهاد 22 میلیون پوندی اورتون برای اشنایدرلین خبر دادند. اکنون اسکای اسپورت مدعی شده است این بازیکن امروز چهارشنبه در تست پزشکی باشگاه اورتون شرکت می کند تا بعد از موفقیت در این تست، طی 24 ساعت آینده انتقالش به گودیسون پارک را نهایی کند.

اشنایدرلین 27 ساله، تابستان 2015 توسط فن خال با مبلغ 24 میلیون پوند به منچستریونایتد ملحق شد. او در فصل اول حضورش در الدترافورد، 25 بار در ترکیب اصلی شیاطین سرخ در لیگ برتر قرار گرفت ولی در این فصل تحت نظر مورینیو فقط سه بار به عنوان یار ذخیره در نیمه دوم دیدارهای یونایتد در لیگ برتر به زمین رفت.

اشنایدرلین در حالی راهی گودیسون پارک می شود که دوباره فرصت همکاری با کومان را پیدا خواهد کرد، این دو در ساوتمپتون روزهای خوبی را سپری کردند.

هفته گذشته پیشنهاد ۱۹ میلیون پوندی اورتون برای این بازیکن رد شد، اما پیشنهاد جدید توسط سران منچستریونایتد پذیرفته شد. البته در این پیشنهاد، افزونه هایی هم وجود دارد که می تواند مبلغ انتقال را تا ۲۴ میلیون پوند افزایش دهد.

2021

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز