تبلیغات

احتمال بازگشت ویدال به سویا

وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به گزارش نشریات اسپانیایی به نظر می‌رسد باشگاه سویا در نظر دارد بار دیگر الیکس ویدال را به خدمت بگیرد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه سویا که در پنجره نقل و انتقالات فعال بوده است در نظر دارد تا ترکیب بازیکنان خورخه سامپائولی را قدرتمندتر کند. مدافع اسپانیایی بارسلونا که جایی در برنامه های لوییز انریکه ندارد به دنبال خروج از این باشگاه است و به نظر می‌رسد سویا گزینه مناسبی برای وی باشد. مدیر فنی سویا، مونوچی در نظر دارد تا برنامه های سامپائولی را به خوبی پیش ببرد و بازیکنانی که در برنامه های او نقشی ندارند را از این تیم خارج کند، منجمله سیریگو که به نظر می‌رسد به باشگاه نیس نزدیک شده است. بنابر گزارش نشریات نزدیک به باشگاه آندولوسیایی به نظر می‌رسد این مربی آرژانتینی علاقه ای به استفاده از کروندلی، تریمولیناس و کیوتاکه ندارد و به نظر می‌رسد این بازیکنان به زودی از ترکیب سویا خارج خواهند شد. با این حال سرمربی آرژانتینی نیاز دارد تا دفاع سویا را بیش از پیش قدرتمند کند و الیکس ویدال می‌تواند گزینه مناسبی برای او باشد. مدافع بارسلونا که در حال حاضر 27 سال دارد در فصل 2014-15 در سویا عملکرد درخشانی داشت و می‌تواند بار دیگر به روزهای اوج خود بازگردد، او که جایی در برنامه های لوییز انریکه نخواهد داشت می‌تواند در نقل و انتقالات زمستانی بارسا را ترک کند و به نظر می‌رسد مونوچی در نظر دارد تا وی را تا پایان فصل به صورت قرضی و با شرط دائمی کردن قرارداد، ویدال را به سویا منتقل کند.

سویا تا به حال در نقل و انتقالات زمستانی فعال بوده است و موفق شده است لنگلت را به صورت دائمی به خدمت بگیرد و یووتیچ را به صورت قرضی از اینتر به جمع خود اضافه کند.

1899

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز