تبلیغات

ثبت رکورد جدید تولید ب‌ام‌و در تأسیسات کارولینا

برای سومین سال متوالی تأسیسات ب‌ام‌و، بزرگ‌ترین تولید سالانه‌ی خود را با تولید 411171 دستگاه از مدل‌های X خود در سال 2016 بر جای گذاشت. این رکورد تولید باقی ماندن تأسیسات کارولینای جنوبی ب‌ام‌و به عنوان بزرگ‌ترین کارخانه‌ی گروه ب‌ام‌و در سرتاسر جهان را تضمین می‌کند. به علاوه، این کارخانه سال پیش 70 درصد کل تولید خود یعنی 287700 دستگاه را صادر کرده است.

bmw-spartanburg-plant-16
Knudt Flor مدیرعامل تأسیسات و کارخانه‌های ب‌ام‌و می‌گوید:

سال پیش برهه‌ای بسیار موفقیت‌آمیز برای تأسیسات Spartanburg بود. مدل‌های X ما به محبوبیت فوق‌العاده‌ی خود در سراسر جهان ادامه می‌دهد و من مفتخرم تعهد تیممان را در تولید خودروهایی باکیفیت نشان دهم.

سال 2016 دومین سالی است که تأسیسات کارولینای جنوبی مرز تولید 400 هزار دستگاه را رد می‌کند. در سال 2015 تعداد 400904 دستگاه خودرو در این کارخانه تولید شده بود. تعداد خودروهای تولیدی به تفکیک مدل عبارت‌اند از:

ب‌ام‌و ایکس 3 –  151298 دستگاه ب‌ام‌و ایکس 4 – 56404  دستگاه ب‌ام‌و ایکس 5 – 165377 دستگاه ب‌ام‌و ایکس 6 – 38092 دستگاه

ماه پیش Knudt Flor به عنوان هفتمین مدیرعامل تاسیسات ب‌ام‌و انتخاب شد. Flor مدت 28 سال است که در ب‌ام‌و خدمت می‌کند. او سمت‌های مختلفی در ب‌ام‌و داشته که از آن جمله می‌توان به مدیر ارشد تأمین‌کننده و مدیر کیفیت مونتاژ کارخانه‌ی Spartanburg به مدت 4 سال اشاره کرد. اخیراً نیز به عنوان معاون ارشد کیفیت گروه ب‌ام‌و فعالیت نموده است.

bmw-spartanburg-plant-14
Flor می‌گوید:

من از حضور 4 ساله در تأسیسات Spartanburg در اواخر دهه‌ی 90 میلادی لذت برده‌ام و منتظر چنین فرصتی برای بازگشت بودم. من مشتاق همکاری با چنین تیمی بوده و درباره‌ی آینده‌ی این کارخانه‌ی ب‌ام‌و هیجان زده‌ام.

بخش تأسیسات ب‌ام‌و به ساخت‌وساز و تجهیز این کارخانه به منظور اضافه شدن شاسی‌بلند جدید یعنی X7 ادامه خواهد داد.

bmw-spartanburg-plant-13
پروژه‌های ساخت‌وساز این کارخانه دربردارنده‌ی کارگاه ساخت بدنه و توسعه‌ی خط مونتاژ X5 و X6 است. نصب دستگاه‌های مخصوص و ربات‌های بدنه نیز در سال 2017 تکمیل خواهد شد.

bmw-spartanburg-plant-11
ب‌ام‌و ساخت خودرو در آمریکا را از سال 1994 شروع کرده و از آن زمان تاکنون بیش از 3.7 میلیون خودرو برای سراسر جهان تولید کرده است. گروه ب‌ام‌و تاکنون بیش از 7.4 میلیارد دلار در تأسیسات کارولینای جنوبی سرمایه‌گذاری کرده است. در حال حاضر کارخانه‌ی ب‌ام‌و در هر روز بیش از 1400 دستگاه خودرو تولید کرده و 70 درصد تولیدات خود را به 140 کشور دنیا صادر می‌کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز