تبلیغات

پایه های تریبون پابرهنگان در رسانه ملی لغزان شد

ساعت: 11:00 منتشر شده در مورخ: 1395/10/23 شناسه خبر: 1004482

برنامه ثریا تنها تریبون پابرهنگان در رسانه ملی بود که هفته گذشته به دلایل نامعلوم پخش نشد با قطع این برنامه دیگر صدای پابرهنگان ومستضعفان به جای نخواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از”رودبار ما“؛ بنا به اعلام  کانال اطلاع رسانی برنامه ثریا  برنامه ثریا این هفته هم دوباره پخش نشد،برخی شنیده‌ها از فشارهای خارج از صداوسیما برای تعطیلی ثریا خبر می‌دهد.

برنامه ثریا تنها تریبون پابرهنگان در رسانه ملی بود که هفته گذشته به دلایل نامعلوم پخش نشد با قطع این برنامه دیگر صدای پابرهنگان ومستضعفان به جای نخواهد رسید.

حال جای چند سوال باقیست….

آیا سهم مستضعفین وپابرهنگان از عدالت رسانه ای برشانه شما سنگینی می کرد فکر نمی کردید که چشم محرومان به چهارشنبه شب است، که شاید برنامه ای  ارزشی صدای آنها در رسانه ملی شود.

همانطور که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ه)فرمودند: به محرومان و مستضعفان برسید که آنها نه زبان شکایت دارند و نه زبان تشکر.

برنامه ای که سهم بیشترش بهداشت، آموزش و معیشت مردم بود،برنامه ای که تمام امید و آمال طفلکان محروم در آن بود.

برخی از مدیران شاید سلیقه ای برخورد میکنند و نمی دانند که چه جفایی در حق محرومان می شود،نکند زمانی تصمیم به قطع این برنامه بگیرید که امید ما محرومان به آن است.

آن زمانی که هیچ کس مدارس کپری را نمی دید این زبان محرومین ودیده بان آنها در ایران اسلامی شد آن زمان که تشنگی و نبود آب شرب بهداشتی را کسی ندید این برنامه عاشقانه به دنبال رفع مشکل مردم بود.

پس بدانید ما محرومان و مستضعفان جنوب کرمان که صاحبان این انقلابیم از صمیم قلب حمایت خود را از نیروهای ارزشی و این برنامه ارزشی اعلام می داریم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز