تبلیغات

وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی کجاست و چرا منتشر نمی شود؟

ساعت: 13:13 منتشر شده در مورخ: 1395/10/23 شناسه خبر: 1004638

چند ساعت قبل از تدفین مرحوم هاشمی فرزندش یاسر در گفتگویی با تلویزیون گفت: پدرم علاقمند به دفن شدن در قم بود اما باید تا ساعتی دیگر وصیت نامه او را بخوانیم و تصمیم بگیریم که کجا دفن شوند. اتفاقی که هیچگاه نیفتاد و بعدا گفته شد که وصیتی پیدا نکردیم!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مرصاد ،  روزگذشته محسن هاشمی فرزند ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در شبکه یک تلویزیون از گم شدن وصیت نامه وی خبر داد و گفت: جز وصیت نامه ای که مربوط به سال ۷۹ است چیزی پیدا نکردیم!

این موضوع که یک کارشناس مسائل دینی و کسی که دغدغه کشور را داشته است از سال ۷۹ تا کنون وصیت نامه ای نداشته باشد کاملا موضوع دور از ذهنی است و امروز این سوال از خانواده آیت الله قابل پرسش است که وصیت نامه آیت الله کجاست و چه چیزی در آن نگاشته شده؟

به گزارش مرصاد، چند ساعت قبل از تدفین مرحوم هاشمی فرزندش یاسر در گفتگویی با تلویزیون گفت: پدرم علاقمند به دفن شدن در قم بود اما باید تا ساعتی دیگر وصیت نامه او را بخوانیم و تصمیم بگیریم که کجا دفن شوند. اتفاقی که هیچگاه نیفتاد و بعدا گفته شد که وصیتی پیدا نکردیم!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز