تبلیغات

مدیر شعب کوثر در استان گیلان معرفی شد

با حضور عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، از خدمات محمدرحیم گلبداغی به عنوان مدیر سابق تقدیر و تیمور کشاورز به عنوان مدیرشعب استان گیلان معرفی شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در این رویداد، با اشاره به اهمیت جذب منابع قرض‌الحسنه گفت: جذب منابع و اشاعه سنت پسندیده قرض‌الحسنه، تکریم و ارائه خدمات به جامعه هدف از مهمترین مواردی است که  باید در تمامی بخش‌های برنامه‌ریزی و عملیاتی موسسه نسبت به آنها اهتمام داشته باشید.

وی با اشاره به طرح"کوثر کارت باشگاه ملوان بندر انزلی" در آینده‌ای نزدیک و انگیزه پیاده‌سازی این طرح گفت: هدف اصلی موسسه در طرح کوثر کارت توسعه نشاط اجتماعی از طریق حمایت از باشگاه‌های پرطرفدار و بومی است.

رضایی با بیان اینکه شعب استان گیلان طی یک سال اخیر با روند رو به رشد و مثبت در ارائه خدمات بانکی، رشد منابع و کاهش مطالبات بانکی روبرو بوده، تصریح‌کرد: افزایش تعداد شعب استان گیلان در قالب باجه خدماتی از برنامه‌هایی است که طی چند ماه آینده دنبال خواهد شد.

وی در ادامه خواستار توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و ضریب نفوذ پایانه‌های فروش در سطح استان گیلان شد.

 رضایی با اشاره به تفاوت طرح کوثر کارت موسسه اعتباری کوثر با سایر طرح‌های هواداری تصریح‌کرد: هواداران محترم در طرح هوادار کارت، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و تنها با انجام فعالیت‌های مالی خود از طریق کوثر کارت می‌توانند از تیم محبوب خود حمایت کنند.

وی با اشاره به روند توسعه‌ای موسسه اعتباری کوثر افزود: فعالیت کوثر با عنوان"بانک کوثر" در یک بازه زمانی مشخصی اتفاق خواهد افتاد و در این مسیر بانک مرکزی به عنوان یک نهاد بالادستی تصمیم گیرنده نهایی است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز