تبلیغات

محمدرضا مهاجری: سپاهان تیم زهرداری است

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده

سرمربی پدیده مشهد می‌گوید سپاهان تیم زهرداری است و بازیکنانش باید با حواس جمع مقابل این تیم بازی کنند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: سپاهان تیمی قوی و زهردار است. باید مقابل این تیم با حواس جمع بازی کنیم. سپاهان تیمی است که اگر مقابلش تمرکز نداشته‌باشید قطعا با مشکل مواجه می‌شوید. البته ما هم پدیده هستیم و در دو دیدار آخر مقابل این تیم در اصفهان پیروز شدیم.
وی درباره کلاس‌های دانش‌افزایی فدراسیون تصریح کرد: اولین چیزی که برای آموختن نیاز است، تمرکز است. با محصص هم صحبت کردیم که در قسمت‌های بعدی زمان بهتری را انتخاب کنند. زیرا به فکر تیم و نقل و انتقالات بودیم.
مهاجری افزود: به جز محمدعلی فرامرزی که از ناحیه مچ با آسیب‌دیدگی مواجه شده، بقیه بازیکنانم را در اختیار دارم و امیدوارم بتوانیم از همین فردا به نتایجی خوب دست یابیم تا در نهایت حداقل خودمان از عملکردمان راضی باشیم.
وی درباره عملکرد پدیده در فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: از ابتدای بازه نقل و انتقالات به دنبال جذب سه بازیکن بودیم. در این میان ویکروم را که در شیرین‌فراز با وی کار کرده‌بودم جذب کردیم. در این میان قرار بود عقیلی را هم جذب کنیم اما با مشکلاتی که میان وی و سپاهان وجود دارد بحث جذب وی کار سختی است و به فکر جایگزین هستیم.
مهاجری درباره رفتن خرسندنیا تصریح کرد: شاید ما نتوانستیم از توانایی خرسندنیا به خوبی استفاده کنیم. وی بازیکن خوب و بااخلاقی است و به این نتیجه رسید که بهتر است فوتبالش را در گسترش ادامه دهد. برای وی آرزوی موفقیت می‌کنم.
وی افزود: در بحث جذب بازیکن به دنبال یاری هستیم که بتواند گره از مشکلات ما باز کند. باید بازیکنی جذب کنیم که ارزشمند باشد و بهتر از بازیکنان فعلی ما باشد.
مهاجری در پایان گفت: مشکلات زیادی داریم. زمین تمرین ما با سالن وزنه ما بیش از ۴۵ دقیقه فاصله دارد. زمین تمرینی که کنار جاده است و بوی گازوییل و سر و صدا دیوانه‌وار است. چرا باید زمانی که ورزشگاه امام رضا را داریم از این امکانات استفاده نکنیم؟ ما باید به دنبال بهتر شدن باشیم.
سرمربی پدیده افزود: هواداری که به ورزشگاه نمی‌آید را آیا واکاوی کرده‌ایم؟ مشخص است که هوادار نمی‌تواند در کنار تیمش باشد. نیاز به حمایت داریم و باید کمک کنند تا بتوانیم به بهترین نتیجه برسیم.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز