تبلیغات

فوتسال بیماران تالاسمی کشور/ فارس صدرنشین شد

سرپرست برگزاری این مسابقات، پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رقابت ها که در سالن مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) شیراز در حال انجام است، پنج تیم شرکت کننده از اصفهان، فارس، هرمزگان، مازندران و گیلان به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند.
لیلا رضوی افزود: در سایر بازی های برگزار شده تیم فارس، ابتدا اصفهان را با نتیجه هفت بر 2 مغلوب کرد، و در دومین دیدار خود هم گیلان را با نتیجه پنج بر یک شکست داد و تیم هرمزگان هم 19برصفر مغلوب تیم فارس شد.
همچنین، تیم گیلان هشت بر صفر هرمزگان را شکست داد، اصفهان 2 بر یک از سد مازندران گذشت، مازندران 2 بر صفر گیلان را از پیش رو برداشت، اصفهان 13بر صفر هرمزگان را مغلوب کرد و مازندران هم 20 بر صفر تیم هرمزگان را مغلوب کرد.
با پایان یافتن دور چهارم این بازی ها، تیم های فارس، اصفهان و مازندران تیم های مدعی هستند و دیدار تیم های مازندران با فارس و گیلان با اصفهان که فردا (جمعه) برگزار می شود تکلیف تیم های اول تا سوم مشخص خواهد شد.
7368 /6118
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی ** انتشار دهنده: علی شهیدیان

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز