تبلیغات

یک Ford GT کثیف، زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت

کد خبر: ۴۵۹۸۵۸

۴۷۱  بازدید

زیباترین خودرویی که به این نمایشگاه آورده شده، خودرویی جدید نیست؛ در واقع این خودرو برای دو سال پیش است و نه تنها کثیفی از سر و روی‌اش می‌بارد، بلکه برخی قسمت‌های‌اش حتی شکسته است.

مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: نمایشگاه خودروی دیترویت (Detroit Auto Show)، پر است از خودروهای بسیار زیبا. کافی است تا در نمایشگاه قدمی بزنید تا خودروهایی شگفت‌انگیز مثل Nissan Vmotion 2.0 یا I.D Buzz شرکت فولکس‌ واگن را ببینید. با این حال، زیباترین خودرویی که به این نمایشگاه آورده شده، خودرویی جدید نیست؛ در واقع این خودرو برای دو سال پیش است و نه تنها کثیفی از سر و روی‌اش می‌بارد، بلکه برخی قسمت‌های‌اش حتی شکسته است.

 زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت، یک Ford GT کثیف است

شرکت فورد یک Ford GT کثیف را با خودش به نمایشگاه دیترویت آورده است. این Ford GT، همان خودرویی است که برنده‌ی مسابقه‌ی ۲۴ Hours of Le Mans شده است. از زمانی که این خودروی برنده‌ی کلاس خودش شد، فورد دست به آن نزده است و می‌توانید با یک بار نگاه کردن به این Ford GT، سختی‌هایی که راننده‌های آن برای برنده شدن کشیده‌اند را درک کند. از آهن‌های ترمز گرفته تا گل، همه چیز روی این خودرو پیدا می‌شود. ظاهرا نصف گونه‌های حشره‌ای فرانسه به سپر جلوی این خودرو چسبیده‌اند و حتی یک حفره به اندازه‌ی یک آیفون، روی بدنه‌ی خودرو وجود دارد.  زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت، یک Ford GT کثیف است

در حالی که تمام خودروهای نمایش گذاشته شده در دیترویت، هر روز تمیز می‌شوند و مراقبت زیادی از آن‌ها می‌شود، با دیدن این Ford GT، چشم‌تان آن را می‌گیرد. امکان ندارد از کنار این خودرو بگذرید و نخواهید به جزییات خوردگی و کثیفی روی آن دقت نکنید.

می‌توانید در ادامه، تصاویر این Ford GT را ببینید.

 زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت، یک Ford GT کثیف است  زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت، یک Ford GT کثیف است زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت، یک Ford GT کثیف است   زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت، یک Ford GT کثیف است زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت، یک Ford GT کثیف است  زیباترین خودروی نمایشگاه دیترویت، یک Ford GT کثیف است

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز