تبلیغات

سحرخیز از متهمان امنیتی 6 اردیبهشت محاکمه می‌شود

سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع عیسی سحرخیز در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سئوال که آیا دادگاه رسیدگی به پرونده موکلش تعیین شده است یا خیر اظهار کرد: موکلم هم اکنون در بیمارستان به سر می‌برد اما رابطه با دو اتهام غیر امنیتی، دادگاه کارکنان دولت تعیین وقت کرده است.

این وکیل دادگستری ادعا کرد: نشر اکاذیب و توهین به رئیس قوه‌قضائیه دو اتهام دیگر موکلم بود که با توجه به غیرامنیتی بودن، دادگاه انقلاب صلاحیت رسیدگی به آن را نداشت و به همین خاطر، شعبه 1083 دادگاه کارکنان دولت برای رسیدگی به این اتهامات، ششم اردیبهشت را تعیین کرده است.

علیزاده طباطبایی توضیح داد: هنوز در ارتباط با بخش امنیتی اتهامات موکل، شعبه دادگاه انقلاب تعیین وقت نکرده البته قبل از سال جدید یک جلسه تعیین شده بود که تجدید شد و هنوز جلسه جدید تعیین نشده است.

وکیل مدافع سحرخیز گفت که با توجه به بیماری موکلش و بستری بودن وی در بیمارستان، از شعبه 1083 دادگاه کارکنان دولت تقاضای تجدید این جلسه را می‌کند.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا حکم پرونده احسان مازندرانی و داود اسدی دو موکل دیگرش که پیشتر محاکمه آنها در شعبه 28 دادگاه انقلاب پایان یافته، منتهی به صدور رأی شده است یا خیر  اظهار کرد: هنوز شعبه دادگاه در ارتباط با این پرونده‌ها تصمیم‌گیری نکرده است.

به گزارش تسنیم، عیسی‌سحرخیز، احسان مازندرانی، داودی اسدی و چند تن دیگر، آبان سال گذشته به اتهام اقدامات علیه امنیت ملی بازداشت شدند. 

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز