تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

اولین دوره آموزشی Mini MBA برای مدیران مالی

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس؛ علی نقوی، مدیرعامل مرکز مالی ایران از برگزاری اولین دوره آموزشی Mini MBA با گرایش های مدیریت مالی ، مدیریت اجرایی ، مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی با همکاری دانشکده صنعت نفت دانشگاه نفت تهران خبر داد.

وی درباره ضرورت برگزاری این دوره های آموزشی گفت: تمام مدیران بخش های مالی و سرمایه گذاری؛ نهادهای دولتی و نهادهای مالی بخش خصوصی باید قادر باشند خود را با تغییرات و نوآوری های مداوم محیطی منطبق و سازگار سازند. این مهارت ها می تواند در برنامه ریزی، سازماندهی و هدایت تلاش ها برای تغییر، نقش مهمی ایفاء کند و دید وسیع تری برای مقابله با چالش های فراروی مدیران قرار دهد.

نقوی تصریح کرد: تعداد مدیرانی که فرصت کافی برای شرکت در دوره های طولانی مدتMBA  را ندارند، افزایش یافته است و آنها به دنبال دوره های کوتاه مدت جایگزین MBA هستند. از همین رو دوره Mini MBA که دانش تخصصی مربوط به یک عنوان یا ابزار مدیریتی است، ظرف مدت کوتاه تری به فراگیران آموزش داده می شود. این دوره ها به افراد اجازه می دهد تا توانایی و مهارت های خود را در استفاده از یک ابزار مدیریتی تقویت نموده و از این طریق در حرفه خود پیشرفت کنند.

مدیرعامل مرکز مالی ایران در ادامه افزود: دوره آموزشی Mini MBA در مدت 288 ساعت ، سه ترم تحصیلی در طی یک سال برگزار می شود. داشتن حداقل مدرک کارشناسی ، ارسال رزومه و قبولی در مصاحبه حضوری از پیش شرط های حضور در این دوره هاست. متقاضیان می توانند تا 15 اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت مرکز مالی ایران به آدرس www.ifc.ir  (بخش آموزش) ثبت نام کنند.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز