تبلیغات

استخدام 17 هزار معلم در مهر 95

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز"، معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: پیش بینی ها به گونه‌ای است که بتوانیم در سال تحصیلی جدید 17 هزار معلم جدید را وارد آموزش و پرورش کنیم.

 دکتر نعمت الله موسی پور  افزود: این 17 هزار نفر به تفکیک شامل 12 هزار نفر از اولین گروه فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان به همراه 5 هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد این دانشگاه شده اند است.این 5 هزار نفر نیز همچون سایر دانشجویان دانشگاه فرهنگیان دوره یک ساله آموزشی را در این دانشگاه و دانشگاه شهید رجایی می گذرانند که در شهریور امسال فارغ التحصیل خواهند شد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه این 17 هزار نفر در صورت اتمام واحدهای خود در ترم تابستانی دانشگاه فرهنگیان آماده تدریس خواهند بود ؛ اظهار داشت: آزمون های بسیار تخصصی و جدی برای این افراد توسط دانشگاه فرهنگیان در نظر گرفته شده و ممکن است عده ای از این آزمون‌ها موفق بیرون نیایند اما پیش بینی ما این است که در مهر امسال 17 هزار معلم تازه نفس وارد آموزش و پروش شوند.

صدا و سیما

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز