تبلیغات

اصلاح بودجه 95 در مجلس دهم مطرح می‌شود

جعفرزاده به ایسنا خبر داد:

اصلاح بودجه 95 در مجلس دهم مطرح می‌شود

» سرویس: سياسي - مجلس

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که جمعی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که به مجلس دهم راه پیدا کردند بنا دارند طرح اصلاح قانون بودجه 95 را در ابتدای مجلس دهم مطرح کنند.

غلامعلی جعفرزاده با اعلام این خبر به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: تعدادی از نمایندگان از مصوبات مجلس در بودجه 95 ناراضی هستند به ویژه اینکه بازخوردی که ما از مردم داریم این است که از مصوبات مربوط به دو نرخی شدن بنزین و حذف یارانه دهک های بالا نارضایتی وجود دارد.

وی اضافه کرد: همچنین بودجه 95 با تاخیر ارائه شد و این موجب شد بودجه بین دو مجلس گیر کند. برخی از نمایندگان نیز که به مجلس آینده راه پیدا نکرده بودند در زمان بررسی بودجه انگیزه کمی داشتند و لذا ما معتقدیم کار کارشناسی لازم صورت نگرفت و آنطور که می بایست شعار سال که اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بود با این بودجه محقق نمی شود.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما بنا داریم طرح اصلاح بودجه را با هماهنگی دولت در ابتدای مجلس دهم مطرح کنیم چرا که معتقدیم نقایصی در بررسی های کمیسیون تلفیق وجود داشته است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز