تبلیغات

گمانه زنی ها از دلیل درگذشت مهرداد اولادی

گمانه-زنی-ها-از-دلیل-درگذشت-مهرداد-اولادی

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق تماس و صحبت با مسئولان ذیربط در بیمارستان شهدای تجریش، علت مرگ به دقت بیشتری بررسی و تحلیل شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پیروزی، مهرداد اولادی در ساعت 14 و 56 دقیقه با اورژانس تهران به بیمارستان آمده و 3 نفر از دوستانش همراه او بودند، تلاش ها برای احیای قلبی او بی نتیجه ماند و او در بدو ورود قلبش از کار ایستاده بود، به قطع علت مرگ او ایست قلبی است.

اما برای این که مشخص شود علت مرگ چه بوده باید کالبد شکافی صورت بگیرد، در ساعت 15 و 15 دقیقه طی تماسی دیگر از بیمارستان مشخص شد او با پای خودش البته به سختی به بیمارستان آمده اما در اورژانس درگذشته است وتلاش برای احیای قلب بی ثمر بوده است.
مهرداد اولادی قرار بود در دقیقه 60 بازی با فولاد برای ملوان به میدان آید اما درد در ناحیه قفسه سینه را به محمد احمدزاده منتقل کرد و شب هم با اجازه به تهران آمد و ظهر امروز با افزایش درد در حالی که قادر به رانندگی نبود با اورژانس به بیمارستان منتقل شد و در ساعت 14 و 56 دقیقه در گذشت.
 

روزنامه پیروزی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز