تبلیغات

وزیر بهداشت کابینه تدبیر و امید وارد شاهرود شد

به گزارش خبرنگار مهر، مردم شاهرود بعداز ظهر سه شنبه همزمان با حضور رئیس دولت یازدهم در سمنان، میزبان سیدحسن قاضی زاده هاشمی هستند تا برای افتتاح و بازدید از چند طرح درمانی مورد استقبال مقامات بلند پایه و نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

افتتاح و بازدید از بیمارستان سانترال، مجموعه بهداشتی درمانی، آموزشی بهار، مرکز قلب و اورژانس هوایی شاهرود از جمله برنامه های وزیر بهداشت دولت یازدهم در این سفر است.

تجهیز بیمارستان ها به خوبی پیگیری می شود

فرماندار شاهرود در خلال این سفر به خبرنگار مهر گفت: امروز می تواند روز بسیار خوبی برای مردم شهید پرور و خونگرم شاهرود باشد چرا که شاهد افتتاح چند طرح بزرگ درمانی شامل مرکز درمانی بهار و مرکز سانترال به دست وزیر بهداشت خواهند بود.

سید محمدرضا هاشمی همچنین با اشاره به لزوم تجهیز این مراکز درمانی، بیان داشت: افتتاح سازه های درمانی موضوعی مهم است اما تجهیز این مراکز نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که خوشبختانه این مهم به دست توانمند کارشناسان داخلی به خوبی پیگیری و به نتیجه رسید.

وی ادامه داد: امیدواریم سفر هیئت دولت و به خصوص وزرای نیرو، صنعت و بهداشت به شاهرود مایه خیر و برکات فراوانی برای مجموعه شهرستان و استان باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز