تبلیغات

ثبت نام اول ابتدایی خرداد ماه آغاز می شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دیمه ‌ور ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ثبت نام در دوره ابتدايی فقط در پايه اول انجام می‌شود و کار ثبت‌نام از دانش آموزان ساير پايه‌ها به طور خودكار و بدون نیاز به حضور فیزیکی والدین، اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: ثبت نام دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی از ابتدای خرداد ماه ۹۵ آغاز خواهد شد.

معاون وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده خانواده‌ها در هنگام مراجعه به مدرسه برای ثبت نام فرزندشان ضمن دريافت فرم سنجش بدو ورود برای شناسايی استعدادهای دانش آموزان و سنجش وضعيت سلامتی دانش آموزان به مراكز سنجش معرفی می‌شوند.

دیمه ور تصریح کرد: نتايج اين سنجش به عنوان يک مستند در اختيار مدير، معلم مدرسه قرار می‌گيرد تا از اين طريق بتوانند با توجه به توانايی و شرايط و تفاوت‌های فردی دانش‌آموز جريان يادگيری او را مديريت كنند.

وی افزود: اگر روش‌های تدريس در اين دوره  مبتنی بر خلاقيت باشد مطمئن باشيد دانش آموزان از آينده درخشانی برخوردار خواهند بود، لذا هر چه سرمايه گذاری در آن بشود ارزش افزوده و بازده بيشتری برای جامعه ايجاد می‌کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز