تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

ثبت نام اول ابتدایی خرداد ماه آغاز می شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دیمه ‌ور ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ثبت نام در دوره ابتدايی فقط در پايه اول انجام می‌شود و کار ثبت‌نام از دانش آموزان ساير پايه‌ها به طور خودكار و بدون نیاز به حضور فیزیکی والدین، اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: ثبت نام دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی از ابتدای خرداد ماه ۹۵ آغاز خواهد شد.

معاون وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده خانواده‌ها در هنگام مراجعه به مدرسه برای ثبت نام فرزندشان ضمن دريافت فرم سنجش بدو ورود برای شناسايی استعدادهای دانش آموزان و سنجش وضعيت سلامتی دانش آموزان به مراكز سنجش معرفی می‌شوند.

دیمه ور تصریح کرد: نتايج اين سنجش به عنوان يک مستند در اختيار مدير، معلم مدرسه قرار می‌گيرد تا از اين طريق بتوانند با توجه به توانايی و شرايط و تفاوت‌های فردی دانش‌آموز جريان يادگيری او را مديريت كنند.

وی افزود: اگر روش‌های تدريس در اين دوره  مبتنی بر خلاقيت باشد مطمئن باشيد دانش آموزان از آينده درخشانی برخوردار خواهند بود، لذا هر چه سرمايه گذاری در آن بشود ارزش افزوده و بازده بيشتری برای جامعه ايجاد می‌کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز