تبلیغات

تسهیلات موسسه اعتباری کوثر به نیروهای مسلح برای خرید خودرو

موسسه اعتباری کوثر و شرکت لیزینگ افق اقتصاد، محصولات گروه خودروسازی سایپا را با شرایط ویژه برای کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح عرضه می‌کنند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت لیزینگ افق اقتصاد از سال 1386 با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مشغول به فعالیت بوده و با همکاری موسسه اعتباری کوثر، اقدام به ارایه طرح‌های فروش لیزینگی کرده و در چهارچوب مصوبات شورای عالی پول و اعتبار اقدام به تأمین کالای متقاضیان می‌کند.

مزایای طرح

سند به‌نام خریدار و آزاد بوده و مدت زمان تحویل خودرو حداکثر 45 روز است، همچنین حداکثر زمان بازپرداخت 36 ماهه و پرداخت اقساط به صورت کسر از حقوق است.

مدارک لازم جهت مراجعه به نمایندگی سایپا

اصل شناسنامه و کارت ملی متقاضی، مدارک احراز سکونت جهت متقاضیان تهرانی شامل تصویر اجاره‌نامه با کد رهگیری یا سند ملکی، کد پستی محل سکونت، معرفی‌نامه از محل اشتغال برای شاغلان و کانون‌های بازنشستگی برای بازنشستگان، مدارک لازم جهت مراجعه به موسسه اعتباری کوثر جهت اخذ تسهیلات، اصل شناسنامه و کارت ملی متقاضی و ضامن به همراه تصویر آن و اصل فیش حقوقی متقاضی و ضامن به همراه تصویر آن از مدارک لازم جهت مراجعه به نمایندگی سایپا است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز