تبلیغات

حضور نیمار در کوپا آمه ریکا منتفی شد

باشگاه بارسلونا اعلام کرد که نیمار تنها در رقابت های المپیک 2016 می تواند به میدان رود و حضور او در کوپا آمه ریکا منتفی شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الموندو، هر چند نیمار اعلام کرده بود که دوست دارد هم در رقابت های المپیک و هم در رقابت های کوپا آمه ریکا به میدان رود، اما در نهایت باشگاه بارسلونا با وجود پافشاری فدراسیون فوتبال برزیل برای شرکت این ستاره در هر دو رقابت اعلام کرد که این بازیکن تنها می تواند در بازی های المپیک 2016 به میدان رود.

باشگاه بارسلونا در بیانیه ای اعلام کرد: باشگاه بارسلونا می خواهد از رئیس فدراسیون فوتبال برزیل برای موافقت با درخواست باشگاه بارسلونا برای حضور نیمار در رقابت های المپیک ریو 2016 تشکر کند. به این ترتیب نیمار تنها می تواند در بازی های المپیک به میدان رود و حضور او در رقابت های کوپا آمه ریکا منتفی شده است.

نیمار در فصل جاری شروع بسیار خوبی با بارسلونا داشت و در غیاب مسی بازی های درخشانی را برای آبی اناری ها به نمایش گذاشت، اما در هفته های اخیر با افت محسوسی مواجه شده و انتقادهای زیادی را به دنبال داشت البته او در دیدار اخیر برابر لاکرونیا موفق به گلزنی شد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز