تبلیغات

همدردی سرمربی افغانستان پس از حمله انتحاری خون بار در کابل

همدردی-سرمربی-افغانستان-پس-از-حمله-انتحاری-خون-بار-در-کابل

وبسایت رسمی برنامه نود - پیتر شگرت سرمربی و شماری از بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان در صفحات فیس بوک شان به ابراز همدردی و غم شریکی پس از حملات تروریستی روز سه شنبه در کابل پرداختند.

 رشته حملات تروریستی گروه طالبان در کابل و در نزدیکی فدراسیون فوتبال افغانستان، جان ۶۴ تن را گرفت و بیش از ۳۰۰ تن را زخمی کرد.

این در حالی است که یکشنبه ۹ تن از بازیکنان تیم ملی مقیم اروپا در کنار پیتر شگرت سرمربی تیم، برای دیدار با محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان وارد کابل شده بودند.

پیتر شگرت پیام زیر را در صفحه فیس بوکش منتشر کرده است:

سلام افغانستان!

بخاطر حادثه ناگوار امروز احساس ناراحتي ميكنم. ميدانم تعدادي جان هاي شان را از دست دادند و تعدادي هم زخم برداشتن. براي خانوادهاي كه عزيزان و اطفالشان را از دست دادند احساس ناراحتي ميكنم.

مربي شما، پيتر شگرت

هم زمان با سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان، شماری از بازیکنان، اعضای فدراسیون فوتبال،خبرنگاران و فعالان ورزشی افغانستان نیز با تغییر دادن عکس های پروفایل شان در فیس بوک خواهان توقف حملات تروریستی در افغانستان شده و همدردی خود را با بازماندگان حملات تروریستی در کابل اعلام کردند.

اختصاصی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز