تبلیغات

پیکر اولادی تحویل خانواده‌اش شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: نمونه‌برداری از پیکر اولادی در آزمایشگاه پزشکی قانونی انجام گرفته ولی هنوز نتیجه آن مشخص نشده است.

به گزارش فارس، مسعود قادی‌پاشا درباره آخرین جزئیات پرونده اولادی که روز گذشته بر اثر ایست قلبی در بیمارستان شهدای تجریش جان خود را از دست داده است، گفت:‌ نمونه‌برداری از جسد اولادی توسط پزشکی قانونی استان تهران انجام شده و پرونده وی اکنون در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه نتیجه نمونه‌برداری به زودی و متعاقباً اعلام می‌شود، گفت: جسد مرحوم اولادی تحویل خانواده وی شده است، ولی علت ایست قلبی آن هنوز مشخص نیست.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران خاطرنشان کرد: نتیجه نمونه‌برداری از جسد اولادی، به دادستانی و مرجع قضایی اعلام خواهد شد.

به گزارش فارس پیش از این قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ در رابطه با این پرونده گفته بود: در اینگونه پرونده‌ها جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل می‌شود تا براساس کالبد شکافی و همچنین انجام تحقیقات بالینی علت تامه فوت مشخص شود.

روز گذشته مهرداد اولادی بازیکن سابق تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در بیمارستان شهدای تجریش تهران فوت کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز