تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

رفاقت مهرداد با يك فوتباليست نااهل او را به این روز انداخت

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با هافبك چپ اسبق تيم ملي و پرسپوليس در همين زمينه گفت‌وگو كرديم.

* فكر مي‌كني چرا اولادي چنين سرنوشتي پيدا كرد؟


قديمي‌ها مي‌گويند خدا كسي را از بالا به پايين نياورد. مهرداد هم فوتباليست خوبي بود، هم جواني خوش‌قلب و حساس! اين اواخر خيلي ناراحت بود، مدام مي‌گفت چرا فوتبالم در 30 سالگي دارد تمام مي‌شود؟ از تيم ملي و پرسپوليس و امارات به ملوان برگشت و آنجا هم شرايط خوبي نداشت. فكر و خيال و ناراحتي باعث شد مهرداد اين اواخر افسرده شود. من واقعاً دوستش داشتم و براي اتفاقي كه افتاده، خيلي ناراحتم. خداوند به خانواده محترم اين عزيز صبر بدهد.

* دوستانش چه كمكي به او كردند؟


گفتم من هم در اوج بودم اما يك‌دفعه پايم شكست و فوتبالم تمام شد ولي زندگي ادامه دارد. ما يك روز فوتباليست شديم و يك روز هم بايد خداحافظي كنيم. انسان يك روز متولد مي‌شود و يك روز هم مي‌ميرد. هميشه سعي مي‌كنم مثبت‌انديش باشم. همين كه فوتباليست حرفه‌اي شدم، در جام جهاني بازي كردم، در تيم بزرگ پرسپوليس بازي كردم و از حضور در فوتبال امارات پول خوبي به دست آوردم، باعث مي‌شود اتمام زودهنگام فوتبالم را فراموش كنم. در مدت فوتبالم ده‌ها مورد مثبت وجود دارد و يك بدشانسي، چرا بايد همه خاطرات خوبم را به خاطر يك مصدوميت ناديده بگيرم؟ جدا از اين بحث، مهرداد اولادي خيلي پسر رئوف و حساسي بود و حيف كه با يك فوتباليست نااهل دوستي كرد و...

* كدام فوتباليست؟


اسم بردن چه سودي دارد؟

* شما مدتي هم در هتل گلشهر زندگي كرديد؟


من و جواد كاظميان در يك اتاق بوديم و مهرداد با آن آقا هم‌اتاق بود.

* خاطره خاصي از آن دوران داري؟


الان تا حرف مهرداد مي‌شود، ياد خوشحالي و شادي‌اش بعد از بازي الشعب و الشباب مي‌افتم.

* چطور؟


من و علي سامره در الشعب بوديم، اولادي، كاظميان و مبعلي در الشباب. در ليگ امارات ما به پيروزي رسيديم و من چون با جواد و مهرداد شوخي داشتم، در پايان مسابقه جلوي چشم‌شان حسابي شادي كردم و كري خواندم. سه هفته بعد در جام حذفي در ضربات پنالتي به آنها باختيم. يادم هست مهرداد 40، 50 متر را با سرعت دويد تا به من برسد و جلوي من انواع شادي‌ها را انجام داد. از كله معلق زدن گرفته تا انجام حركات موزون. خدا رحمتش كند و روحش شاد.

* آخر نگفتي آن فوتباليست نااهل چه كسي است؟


كسي كه در زمين هر كاري انجام مي‌دهد، ببينيد در خلوت چه كارهايي مي‌كند. او ديگر فوتبالش تمام شده و حرف زدن درباره‌اش چه سودي دارد؟

بانک ورزش

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز